• Szanowni Rodzice!
        • W zakładce REKRUTACJA opublikowane zostały najważniejsze informacje dotyczące naboru do oddziału przedszkolnego i klasy pierwszej szkoły podstawowej na nowy rok szkolny 2024/2025. Zapraszamy do naszej szkoły. Państwa dzieci spotkają się z miłą, rodzinną atmosferą, ciekawymi zajęciami oraz ze świetnie wykształconą kadrą pedagogiczną. W razie kłopotów zawsze będą mogli liczyć na pomocną dłoń i wielkie serce!
        • Dzień Bezpiecznego Internetu
        • Już od wielu lat bierzemy udział w ogólnoświatowych obchodach Dnia Bezpiecznego Internetu. To bardzo ważna inicjatywa, gdyż coraz częściej zdarza się nam wszystkim stykać z różnymi problemami na tym wielkim forum. Tegoroczna edycja trwa od 06 lutego, ale o naszym bezpieczeństwie musimy pamiętać zawsze!!!
        • WYNIKI REKRUTACJI - lista przyjętych
        • Lista przyjętych do oddziału przedszkolnego i klasy pierwszej szkoły podstawowej na rok szkolny 2024/2025 została opublikowana na tablicy ogłoszeń w budynku szkoły.
            • Zostań wolontariuszem WOŚP

Za malborskim sztabem WOŚP przytaczamy najważniejsze informacje dla przyszłych wolontariuszy.

32. Finał WOŚP zagra już 28 stycznia! Jak zostać wolontariuszem/wolontariuszką WOŚP?

* zaloguj się lub zarejestruj przez https://iwolontariusz.wosp.org.pl/

* wybierz nasz sztab - 4310

* poczekaj na akceptację zdjęcia przez Fundację a następnie na kontakt z naszej strony

• Nasza mistrzyni!

03 grudnia Karmelita Magiera zajęła I miejsce w Mistrzostwach Województwa Pomorskiego Juniorek, w kategorii do lat 10 w szachach błyskawicznych. Brawa i gratulacje!

• "W kopalni”

01 grudnia uczniowie klasy III a, w ramach realizowanego w tym tygodniu projektu pt. "Bogactwa naturalne”, wykonali wyjątkowe prace plastyczne ukazujące trudną i niebezpieczną pracę górników. Bardzo dziękujemy Rodzicom Karmelity za wsparcie przy realizacji prac plastycznych!

• Bal andrzejkowy

30 listopada, po raz pierwszy od niepamiętnych lat, odbył się bal andrzejkowy. Były tańce, śpiewy, zabawy i oczywiście tajemne wróżby. Trzeba przyznać, że wszyscy świetnie się bawili i wszystkim było mało tych szaleństw. Serdecznie dziękujemy Nadii - przewodniczącej Rady Samorządu Uczniowskiego za świetną organizację! Dziewczynom z klasy VIII A za przygotowanie wróżb, Karolowi za czuwanie nad muzyką, a wszystkim za wspólne harce!!!

• Zimowe zabawy w III a

30 listopada Na taką pogodę dzieci czekały bardzo długo! Zimowym zabawom nie było końca - dzieci urządzały zawody w rzucaniu śnieżkami do celu, jeździły na sankach, próbowały lepić bałwana. Choć zmarznięci i zmęczeni, to w dobrych humorach wszyscy wrócili do obowiązków szkolnych.

• Instrumenty i muzyka na Zamku Malbork

30 listopada uczniowie klasy IV uczestniczyli w wyjątkowej lekcji - zajęciach edukacyjnych "Instrumenty i muzyka na Zamku Malbork". Miejsce było wyjątkowe, bo to nasz piękny zamek i sala lekcyjna inna, bo różniąca się od tych w naszej szkole i instrumenty inne, nie te współczesne. Uczniowie uczyli się grać między innymi na lirze, cytrze i wielu innych instrumentach, których nazwy trudno powtórzyć! Było warto! Polecamy!!!

• Konkurs wiedzy o HIV i AIDS

27 listopada 2023 r. odbył się w naszej szkole konkurs wiedzy o HIV i AIDS. Oto wyniki:

• I miejsce Małgosia Krawczykiewicz, Julia Borkowska
              • II miejsce Izabela Sobczyńska
              • III Szymon Wysocki
              • Wyróżnienia: Liliann Bulaj, Błażej Romanowski

Gratulujemy i życzymy powodzenie w kolejnym etapie!!!

• "Wiersze znane i lubiane"

W dniu 27 listopada odbył się szkolny konkurs recytatorski "Wiersze znane i lubiane" dla klas 0-III. W konkursie wzięło udział 16 uczniów. Wszystkie dzieci prezentujące swoje wiersze świetnie poradziły sobie z pamięciowym opanowaniem długich wierszy. Wybranie trzech pierwszych miejsc było nie lada wyzwaniem. Wiersze oceniane były przez nasze polonistki p. Beatę Kaję i p. Joannę Mytnik. Każdy uczestnik dostał dyplom, nagrodę książkową i coś słodkiego za udział w konkursie. Zapraszamy do zapoznania się z wynikami konkursu.
              I miejsce:
              Alicja K. (klasa Ia) Szymon C. (klasa Ia)
              II miejsca:
              Marcelina E. (klasa IIa)
              Lena D. (klasa IIa)
              III miejsca:
              Izabela K. (klasa Ia)
              Filip M. (klasa IIa)
              Wyróżnienia:
              Alicja E. (klasa Ia)
              Nataniel S. (klasa IIa)
              Wojciech W. (klasa 0a)