• REKRUTACJA

lista_kandydatow_przyjetych_do_zerowki-obrocony.pdf

lista_kandydatow_zakwalifikowanych_do_zerowki-obrocony(1).pdf

Szanowni Państwo,

Przekazujemy najnowsze informacje związane z rekrutacją do klasy 1SP i oddziału przedszkolnego.

Zgodnie z harmonogramem do 23 marca br. trwa etap złożenia wniosku wraz z dokumentami potwierdzającymi spełnienie przez kandydata warunków lub kryteriów branych pod uwagę w postępowaniu rekrutacyjnym.

Zgodnie z zasadami naboru WNIOSEK rodzica wypełniony za pośrednictwem strony internetowej jest zapisany w systemie. Rodzic z wersją papierową dokumentu musi koniecznie udać się osobiście do placówki pierwszego wyboru i potwierdzić WNIOSEK najpóźniej do 23 marca 2020 r. do godziny 15.00.

Z uwagi jednak na obecną sytuację związaną z rozprzestrzenianiem się koronawirusa, celem ograniczenia kontaktów osobistych w  placówkach, rekomendujemy, aby w terminie do 20 marca 2020 r. PRZESYŁAĆ SKANY (format *.pdf) PODPISANYCH WNIOSKÓW WRAZ Z ZAŁĄCZNIKAMI:

• W FORMIE ELEKTRONICZNEJ NA MAIL PLACÓWKI – szkola65@o2.pl

albo

• przez e-PUAP

albo

• oryginały przesyłać pocztą (za potwierdzeniem odbioru), a o fakcie tym powiadomić placówkę (najlepiej mailowo – szkola65@o2.pl).

Wysłanie skanu nie jest równoznaczne ze złożeniem wniosku, w związku z czym będzie konieczność dostarczenia oryginału dokumentów w terminie późniejszym.

Jednakże do dnia 20 marca 2020r. proszę nie dostarczać oryginałów osobiście.

W obecnej sytuacji i ta data może ulec zmianie. Jeżeli zajdą zmiany w harmonogramie rekrutacji będziemy Państwa o tym informować.

DYREKCJA SP6

Rekrutacja do oddziału przedszkolnego

Prosimy przejść do systemu rekrutacji do przedszkoli w Mieście Malbork

Szczegółowe informacje dotyczące rekrutacji do przedszkoli na stronie Urzędu Miasta:

Rekrutacja do klasy I SP

Rekrutacja dzieci do klas I szkół podstawowych, dla których organem prowadzącym jest Miasto Malbork, na rok szkolny 2020/2021 będzie przeprowadzona po raz drugi z zastosowaniem ELEKTRONICZNEGO SYSTEMU NABORU. System elektroniczny zapewnia obiektywny i całkowicie bezpieczny nabór na wszystkich etapach oraz daje możliwość właściwego planowania sieci szkół podstawowych.

Strona internetowa poświęcona elektronicznej rekrutacji do klasy I szkoły podstawowej dla rodziców

dostępna będzie od dnia 9 marca 2020 r. celem zapoznania się z ofertą szkół. Wniosek będzie można złożyć od dnia 10 marca 2020 r. od godz. 9.00.

Więcej informacji na: http://www.urzad.malbork.pl/rekrutacja.html