• 05 kwietnia Biblioteka szkolna ogłasza konkurs na napisanie książki. Zapraszamy wszystkich do przelewania marzeń na papier!
     • Znane są już wyniki rekrutacji do oddziału przedszkolnego i klasy 1 SP na rok szkolny 2023/2024.

      Wyniki rekrutacji można sprawdzić w szkole na tablicy ogłoszeń lub logując się na stronie elektronicznej rekrutacji.
     • 5 SZACHOWE OTWARTE MISTRZOSTWA SZKOŁY
     • Zapraszamy szachistki i szachistów wszystkich szkół powiatu malborskiego do rywalizacji w mistrzostwach! To już piąta edycja zawodów, więc liczymy na obecność wszystkich pasjonatów "królewskiej gry"!
     • Dziecięcy Telefon Zaufania Rzecznika Praw Dziecka
     • Nowy bezpłatny numer, pod którym dzieci i młodzież będą mogły otrzymać wsparcie psychologiczne, to 800 12 12 12. Telefon i czat internetowy będą czynne przez całą dobę, siedem dni w tygodniu. Czat nie wymaga logowania oraz instalowania żadnej aplikacji. Połączenia telefonicznie nadal pozostaną bezpłatne, a rozmówcy będą mieli zapewnioną dyskrecję i anonimowość.
      • Świetlicowy Turniej Warcabowy - Finał

       07 grudnia odbyła się uroczystość zakończenia turnieju warcabowego w naszej świetlicy. Rozgrywki toczyły się od 02 listopada do 02 grudnia. Na zawody zapisało się 25 zawodniczek i zawodników. Trzeba przyznać, że turniej przekroczył założone cele. Wiele dzieci nauczyło się gry w warcaby, niektóre poprosiły o prezent w postaci planszy i bierek warcabowych, a rozgrywki nie ustały nawet po zakończeniu turnieju! Oto wyniki: Warcabowym Mistrzem Świetlicy został Olaf z klasy III A, wicemistrzem jest Natan z klasy II A, trzecie miejsce zajął Tobiasz z klasy IV A (szkoda, że choroba przeszkodziła mu w odebraniu nagrody). Gratulacje dla zwycięzców, ale również dla wszystkich uczestników za sportową postawę, ambicje, wolę walki i super zabawę! Brawo!!!

      • Mikołajki 2022

       06 grudnia, tradycyjnie odwiedził nas św,. Mikołaj! Były pewne podejrzenia, ale... Mikołaj nie ma "ukladów" z rodzicami! Wszystko widzi i wie, więc wszystkie grzeczne dzieci otrzymały prezenty! Niech Mikołaj żyje nam 2000 lat, albo i więcej!

      • Kiermasz klasy VI A

       Społeczność szkolna, podczas mikołajkowego kiermaszu, zebrała kwotę 1300 zł, którą przeznaczy na wsparcie leczenia mieszkanki Malborka. https://www.siepomaga.pl/halina-makrocka Ogromne podziękowania dla wszystkich, którzy dołożyli cegiełkę na tak szczytny cel!

      • Choinki kółka plastycznego

       No tak, dopiero dziś możemy dowiedzieć się, jak wielkie były eksperymenty naszych artystów z kółka plastycznego! Maziajowanie, mieszanie, wylewanie, chlapanie... to było coś i nikt się nie nudził! Pewnie nie wszystkie dzieci wróciły do domów czyściutkie (opiekun kółka przeprasza!), ale chyba wszystkie były szczęśliwe! Nasze choinki dopiero powstają, ale już są wielkie! Podczas kolejnych zajęć dodamy nieco kolorów i może innych efektów naszym choinkom! Już możemy rozmyślać nad ozdobami! Praca domowa dla rodziców w przygotowaniu:)

      • Badacze z 2 A

       Jeśli marzy Wam się zabawa w domu bez komputera zapraszamy do obejrzenia eksperymentów wykonanych przez uczniów klasy 2 A! Zaczęliśmy w październiku od hodowli kryształków soli. Przez długie tygodnie obserwowaliśmy zjawisko krystalizacji soli. Efekty nas zachwycały i zaskakiwały. Mieszaliśmy też wodę z olejem i hodowaliśmy pleśń. Odkrywanie i eksperymentowanie to świetna zabawa. Zapraszamy do galerii!

      • Świąteczne warsztaty w 2A #laboratoriaprzyszosci

       We czwartek 01.12.2022 r. w naszej szkole odbyły się kreatywne warsztaty bożonarodzeniowe, podczas których uczniowie klasy 2 A pod kierunkiem rodziców piekli pierniki, ozdabiali bombki i tworzyli z gotowych elementów postać Mikołaja. Wspólnie spędzony czas, zapach pierników i niepowtarzalne świąteczne ozdoby przypominają nam, iż nadchodzą święta!!! Bardzo dziękujemy p. Renacie, p. Marcie, p. Iwonie i p. Beacie za kreatywność, otwartość i poświęcony czas! Cieszymy się, że byłyście z nami!!!

      • Szkolny Konkurs Recytatorski

       Dnia 30 listopada 2022 r. w naszej szkole, odbył się coroczny Szkolny Konkurs Recytatorski dla klas 0-III "Wiersze znane i lubiane". Wzięło w nim udział 13 uczniów klas młodszych. Spośród uczestników konkursu wyłoniono zwycięzców:
       1. Alicja K. kl.0
       1. Zuzanna Ć. kl.1
       2. Lena D. kl.2
       3. Alicja E. kl.0
       3. Izabela K. kl.0
       Pozostali uczestnicy zdobyli wyróżnienia:
       Lena K., Marta B., Franek W., Zofia B., Liliana U., Michał J., Pola Sz., Helena R.
       Każdy z uczestników otrzymał książkę, dyplom i coś słodkiego. Gratulujemy wszystkim i do zobaczenia za rok!!!

      • Andrzejkowo w klasie 3 A

       30 listopada 2022 r. uczniowie klasy trzeciej obchodzili andrzejki klasowe. Pyszne smakołyki przygotowane przez Rodziców oraz zorganizowanie wróżb przez Kornelię sprawiły, że ten dzień wszystkim minął bardzo przyjemnie!

      • Zabawy świetlicowe

       29 listopada w naszej świetlicy poznawaliśmy nowe zabawy. Graliśmy w "gorącego ziemniaka", "wyjeżdżam... i zabieram..." i w "dom towarowy". Poznane zabawy wymagają od nas refleksu, pomysłowości i ogromnej pamięci! Wielu z nas nie chce się iść do domu, bo fajnie jest bawić się z rówieśnikami!

      • Bajki polskie - "Szklana góra"

       21 i 28 listopada tworzyliśmy prace w technice kolażu. Przezroczysta folia posłużyła nam do stworzenia szklanej góry, pastelami olejnymi namalowaliśmy bohaterów starej polskiej bajki. Chyba wszyscy znamy tą bajkę, jeśli nie, czas ją poznać! Szkolna biblioteka czeka! Nasze dzieła tworzyliśmy w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa (#‎NarodowyProgramRozwojuCzytelnictwa). Dziękujemy rodzicom, za sumienne odrabianie prac domowych, zadawanych przez opiekuna kółka plastycznego! Od niego macie szóstkę:), ale to jeszcze nie koniec!

      • Bajki polskie - "Płanetnicy"

       07 i 14 listopada zajęcia kółka plastycznego były poświęcone bajce o płanetnikach. Płanetnicy władają chmurami. Mieszkają na nich, poją je wodą, karmią lodem, wyprowadzają na spacery i chronią ludzi przed ulewami, gradobiciem i śniegiem. Swoje prace wykonywaliśmy w trudnej technice akwareli. Akwa, to znaczy woda, więc było bardzo mokro..., ale fajnie! Nasze dzieła tworzyliśmy w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa (#‎NarodowyProgramRozwojuCzytelnictwa).

      • Powrót do przeszłości

       28 listopada naszą szkołę odwiedziło wiele historycznych postaci: królowe, królowie, Wielcy Mistrzowie, rycerze, żołnierze, naukowcy, aktorki, a nawet... smok wawelski! Dzięki pomysłowości dzieci i rodziców, wielu z nas udało się przebrać za ulubionych bohaterów historii. Na wszystkich przebranych czekały słodkie nagrody, a na twarzach wielu z nas zagościły uśmiechy! Dzięki Natalii z Samorządu Uczniowskiego to był świetny dzień! Dziękujemy!!!

      • Poważne sprawy

       25 listopada odbyło się spotkanie klas VII i VIII z funkcjinariuszami policji. Podczas zajęć poruszono wiele ważnych kwestii prawnych związanych z naszym zachowaniem. Dowiedzieliśmy się czym jest demoralizacja i czym różni się od działań, które można klasyfikować jako przestępstwo. Panie policjantki przedstawiły nam konsekwencje prawne i życiowe "niefrasobliwych" czynów. Dziękujemy za taką pouczającą lekcję o poważnych sprawach!

      • Dzień Pluszowego Misia

       25 listopada "rozmisiowała" się nasza szkoła. Każda uczennica i uczeń przybyli ze swoimi "przytulasami": Gryzli, Stefanem, Misią i wieloma innymi. Misiaki były bardzo zadowolone z wycieczki do szkoły i z możliwości poznania innych pluszaków. Najbardziej chyba były zadowolone dzieci ze słodkości, które rozdał im Wielki Miś. Dziękujemy Misiowi-Stasiowi za odwiedziny i słodki poczęstunek! Niech żyją Misie!!!

   • Partnerzy

    • Malborski Portal Edukacyjny
    • SKS - Szkolny Klub Sportowy
    • Muzeum Zamkowe w Malborku
    • Pogotowie dla ofiar przemocy w rodzinie
    • Telefon zaufania dla dzeci i młodzieży
    • Centrum Profilaktyki i Terapii Uzależnień
   • Herb Polski
   • Logowanie

   • Galeria zdjęć

     brak danych
   • Godziny dzwonków

    Sobota 10.06.2023
   • Biuletyn informacji publicznej