• Mistrzostwa Malborka oraz Mistrzostwa Powiatu w lekkiej atletyce · Local round · Wychowanie fizyczne
                II miejsce w rzucie oszczepem - Michał Filut z klasy VIII A,
                III miejsce w rzucie oszczepem - Gabriel Filut z klasy VIII A,
                III miejsce w skoku w dal - Mateusz Albrecht z klasy VIII A.
                • Mistrzostwa Malborka oraz Mistrzostwa Powiatu w lekkiej atletyce · Local round · Wychowanie fizyczne
                  II miejsce w rzucie oszczepem - Michał Filut z klasy VIII A,
                  III miejsce w rzucie oszczepem - Gabriel Filut z klasy VIII A,
                  III miejsce w skoku w dal - Mateusz Albrecht z klasy VIII A.
                  • Mistrzostwa Malborka oraz Mistrzostwa Powiatu w lekkiej atletyce · Local round · Wychowanie fizyczne
                    II miejsce w rzucie oszczepem - Michał Filut z klasy VIII A,
                    III miejsce w rzucie oszczepem - Gabriel Filut z klasy VIII A,
                    III miejsce w skoku w dal - Mateusz Albrecht z klasy VIII A.
                            • Nagrody i osiągnięcia

                            • Nasze sukcesy

                            • 2023/2024

                            • City round

                                • Marcelina Borkowska Nadia Szczepańska

                                • 2
                                • Przegląd Kolęd i Pastorałek · City round · 2023/2024
                                • Izabela Sobczyńska

                                • 3
                                • Międzyszkolna Olimpiada wiedzy o HIV i AIDS · City round · 2023/2024
                                • Natan Komasara

                                • 3
                                • Mistrzostwa Malborka w karate · City round · 2023/2024
                                • Igor Komasara

                                • 2
                                • Mistrzostwa Malborka w karate · City round · 2023/2024
                            • Local round

                                • Michał Filut

                                • 2
                                • Mistrzostwa Malborka oraz Mistrzostwa Powiatu w lekkiej atletyce · Local round · 2023/2024
                                • II miejsce w rzucie oszczepem - Michał Filut z klasy VIII A,
                                  III miejsce w rzucie oszczepem - Gabriel Filut z klasy VIII A,
                                  III miejsce w skoku w dal - Mateusz Albrecht z klasy VIII A.
                                • Gabriel Filut

                                • 3
                                • Mistrzostwa Malborka oraz Mistrzostwa Powiatu w lekkiej atletyce · Local round · 2023/2024
                                • II miejsce w rzucie oszczepem - Michał Filut z klasy VIII A,
                                  III miejsce w rzucie oszczepem - Gabriel Filut z klasy VIII A,
                                  III miejsce w skoku w dal - Mateusz Albrecht z klasy VIII A.
                                • Mateusz Albrecht

                                • 3
                                • Mistrzostwa Malborka oraz Mistrzostwa Powiatu w lekkiej atletyce · Local round · 2023/2024
                                • II miejsce w rzucie oszczepem - Michał Filut z klasy VIII A,
                                  III miejsce w rzucie oszczepem - Gabriel Filut z klasy VIII A,
                                  III miejsce w skoku w dal - Mateusz Albrecht z klasy VIII A.
                                • Szymon Ciećwierz

                                • 1
                                • Powiatowy Konkurs Matematyczny „Łamigłówkowy Zawrót Głowy” · Local round · 2023/2024
                                • Fabian Buturla, Jan Dąbrowski, Oliwier Gorjainow, Natan Komasara, Filip Michalski, Michał Miemczyk, Paweł Szałkowski, Maks Wilczewski, Franciszek Wilk

                                • 1
                                • powiatowy etap Turnieju „Z podwórka na Stadion o Puchar Tymbarka” kategoria U - 10 · Local round · 2023/2024
                                • Pidek Karol Borowiec Michał Słowiński Tomasz Filut Gabriel Filut Michał Wilczewski Miłosz Romanowski Błażej Wysocki Szymon Tobolski Gracjan Wilk Dominik

                                • 1
                                • Mistrzostwa Malborka oraz Mistrzostwa Powiatu chłopców · Local round · 2023/2024
                                • Drużyna została Mistrzem Miasta Malborka i Mistrzem Powiatu Malborskiego
                                • Karmelita Magiera, Igor Komasara, Natan Komasara, Kacper Licznerski

                                • 1
                                • Mistrzostwa Powiatu Malborskiego w szachach drużynowych · Local round · 2023/2024
                                • Mistrzostwo Powiatu Malborskiego w kategorii Igrzyska Dzieci
                                • Igor Filipczak, Karol Pidek, Gabriel Filut

                                • 1
                                • Mistrzostwa Powiatu Malborskiego w szachach drużynowych w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej · Local round · 2023/2024
                                • Mistrzostwo Powiatu Malborskiego w kategorii Igrzyska Młodzieży Szkolnej
                            • krajowy

                                • Natan Komasara

                                • 3
                                • Mistrzostwa Makroregionu Zachodniego w Karate Kyokushin · krajowy · 2023/2024
                                • Natan Komasara

                                • 3
                                • XX Ogólnopolski Turniej Karate Kyokushin Kujawy IKO Cup · krajowy · 2023/2024
                                • Igor Komasara

                                • 1
                                • XX Ogólnopolski Turniej Karate Kyokushin Kujawy IKO Cup · krajowy · 2023/2024
                            • regionalny

                                • Karmelita Magiera

                                • 1
                                • Mistrzostwa Województwa Pomorskiego Juniorek do lat 10 - szachy błyskawiczne · regionalny · 2023/2024
                                • Karmelita Magiera

                                • 2
                                • Eliminacje Strefowe do Mistrzostw Polski Juniorów i Młodzików w kategorii dziewcząt do lat 9 · regionalny · 2023/2024
                                • 24 - 30 września Karmelita w Jastrzębiej Górze wywalczyła II miejsce w Eliminacjach Strefowych do Mistrzostw Polski Juniorów i Młodzików w kategorii dziewcząt do lat 9
                            • 2022/2023

                            • City round

                                • Jan Sobczyński

                                • 2
                                • Konkurs historyczny "Niech szumi nam młody las" · City round · 2022/2023
                                • Marcelina Borkowska

                                • 1
                                • I Międzyszkolny Przegląd Kolęd i Pastorałek · City round · 2022/2023
                                • Natalia Wysocka

                                • 2
                                • I Międzyszkolny Przegląd Kolęd i Pastorałek · City round · 2022/2023
                          • Filtr

                            • Rok szkolny
                            • Przedmiot
                            • Okręg
                            • Szukaj