• Poznajemy emocje

• Podczas dzisiejszych zajęć z panią psycholog dzieci nazywały i rozpoznawały emocje.
              Starały się również wypowiedzieć na temat: po co nam emocje? Następnie uczniowie wykonali prace plastyczne w formie buziek. Próbowali również określić, która emocja towarzyszy im w dzisiejszym dniu.

• "Zimowe zabawy" klasy III A.

• Podczas zajęć plastycznych artyści z klasy III wykonali makiety pt. "Zimowe zabawy". Prezentację pomysłowych prac urozmaicili zimowymi stylizacjami. Kreatywne dzieciaki:)

• Dzień Bezpiecznego Internetu

• Dzień Bezpiecznego Internetu (DBI) obchodzony jest z inicjatywy Komisji Europejskiej od 2004 roku. Jak zwykle dołączmy do akcji! W tym roku nasze działania noszą tytuł "Turniej klas". W trakcie zajęć informatyki, dzieci utworzą prace omawiające zagadnienia związane z bezpieczeństwem podczas pracy, rozrywki i kontaktami w Internecie. Najlepsze prace zostaną opublikowane na naszej stronie. Do dzieła i zadziwcie wszystkich wiedzą i umiejętnościami!!!

• Sporty zimowe wg kółka plastycznego

• Nasi artyści uczą się technik malarskich. Tym razem poznawaliśmy technikę impastu, czyli rzeźbienia obrazów dzięki grubemu nakładaniu farby. Aby łatwiej było zapamiętać nazwę techniki (impast), posłużyliśmy się pastą... do zębów. Jak Wam się podobają obrazy? Szkoda, że nie możecie ich pogłaskać, dopiero wtedy są najfajniejsze!

• Kółko plastyczne marzy o zabawach na śniegu

• Podczas zajęć poznaliśmy obrazy namalowane 400 lat temu, które pokazywały zabawy zimowe, zdumiewająco podobne do naszych! Próbowaliśmy dorównać mistrzom holenderskiej sztuki. Ciekawe, jak ocenicie nasze wysiłki?

• WOŚP pomimo wszystko...

• Nasze dziewczyny, te młodsze i te, które tak się zestarzały, że już nie są w naszej szkole, działały z Wielką Orkiestrą! Super że pamiętacie o naszej szkole i że wasze serca płoną wielkim żarem mimo mrozu!!! Zobaczcie jaki rekord zbiórki zdobyła drużyna (nie wszystkie dziewczyny są widoczne na fotkach)!

• Szkolny doradca zawodowy

• Drodzy uczniowie!
              Powiatowy Urząd Pracy zachęca do skorzystania z indywidualnych konsultacji z doradcami zawodowymi, dotyczącymi m. in:
              - wyboru ścieżki kształcenia lub zawodu;
              - informacji na temat rynku pracy, zawodów deficytowych i nadwyżkowych;
              - określenia swoich umiejętności, zainteresowań i kompetencji;
              W celu umówienia się na konsultacje należy skontaktować się z jednym z doradców zawodowych:
              - Anna Kosek, tel: 55 555 00 93, a.kosek@malbork.praca.gov.pl
              - Anna Michalak, tel: 55 555 00 94, a.michalak@malbork.praca.gov.pl

• W naszej świetlicy świetne nastroje

• Szaleństwa zimowych zabaw dodają kolorów wszystkim buziom, a zabawy w świetlicy dają wiele radości. Uśmiechy na twarzach najlepiej mówią o tym jak fajnie się bawimy, aż czasem nie chce się iść do domu!

• Termin zebrań online - zmiana

• Planowane na najbliższy piątek (29.01.2021) zebrania z rodzicami zostały przełożone na przyszły tydzień. W sprawie nowych terminów kontaktować się będą z Państwem wychowawcy. Z uwagi na sytuację epidemiczną spotkanie odbędzie się w formie online za pośrednictwem Google Meet. Należy zalogować się na konto dziecka i wybrać zajęcia z wychowawcą. W razie pytań prosimy o kontaktowanie się z wychowawcą.

• Lekcja:Enter

• Nauczyciele uczą i uczą się. W czasie długiego szkolenia (trwającego od lipca) na portalu "Lekcja:Enter", nabyliśmy wiele umiejętności obsługi ciekawych narzędzi cyfrowych, które pomogą nam w budowaniu fajniejszych lekcji! Zdobyliśmy też cenne certyfikaty!