• Powódź w Polsce. W Malborku będzie organizowana zbiórka dla powodzian.

• Nasza szkoła włącza się w organizację zbiórki dla powodzian, aby ułatwić mieszkańcom dzielnicy Kałdowo przekazanie najbardziej potrzebnych przedmiotów i rzeczy. Transport zebranych przedmiotów i rzeczy na południe Polski zorganizuje Urząd Miasta Malborka.

Przyjmujemy:

środki czystości i środki higieny osobistej

nowe ręczniki,

pasty,

szczoteczki do zębów,

żele pod prysznic,

szampony,

dezodoranty,

skarpetki i bieliznę osobistą (nową)

oraz karmę dla zwierząt.

Pomoc prosimy przekazywać pracownikom obsługi przy wejściu do szkoły (prosimy korzystać z domofonu) w godzinach od 7:30 do 16:00.

Wśród uczniów zbiórkę będą prowadzić uczniowie ze Szkolnego Koła Wolontariatu.

• Posiedzenie Rady Rodziców

• Członków Rady Rodziców zapraszamy na pierwsze w tym roku szkolnym posiedzenie, które odbędzie się we wtorek 10 września 2024 o godz. 16:15 w sali nr 07G.