• Nowy rok 2021

• Nowy roku 2021, bądź dla nas zdrowy, miły, dostatni i kosmicznie wesoły! Tego życzymy Tobie, Światu i sobie samym!!! Wszystkiego dobrego!!!

• Wesołych Świąt!!!

• Wszystkim uczennicom, uczniom, ich rodzicom, nauczycielom, pracownikom, przyjaciołom naszej szkoły i wszystkim ludziom dobrej woli, składamy życzenia zdrowych, dostatnich i szczęśliwych Świąt Bożego Narodzenia!!! Niech się wszystkim szczęści!!!

• Klasowa Wigilia

• Boże Narodzenie to czas miłości, radości, życzliwości... Aby podkreślić wyjątkowy charakter świąt, w tych trudnych dla nas czasach, uczniowie z klasy 0 pod kierunkiem naszej Pani Iwonki przygotowali piękne przedstawienie. Był to miły dzień, który upłynął w ciepłej i świątecznej atmosferze!
              Ogromne brawa dla występujących, zdolnych dzieci!

• Godzina kodowania

• Ostatnim w tym roku zadaniem zajęć informatycznych, był udział w Godzinie kodowania. Tym razem nasza reprezentacja była nieco szczupła, wiadomo Święta tuż, tuż, ale udało się zdobyć certyfikaty za ukończenie zadań. Brawa dla Małgosi i Miłosza za umiejętności! Wesołych, spokojnych i zdrowych Świąt!

• Odkrywamy piękno matematyki informatycznej

• Uczestnicy zajęć programistycznych, doskonalili swoje umięjątności tworzenia obrazów, dzięki formatowaniu warunkowemu (jaki kolor pokaże się, gdy wpiszemy liczbę 1, a jaki gdy 0?). Prezentujemy efekty, czyli kilka prac świąteczno-zimowych. Może dzięki naszym wysiłkom spadnie śnieg? Trzymajmy kciuki!!!

• Nasze aniołki z kółka plastycznego...

• ... wykonywały aniołki na choinkę. Dzisiaj przedstawiamy prace wykonane zdalnie, przez dzieci w domach. To najfajniejsze dekoracje choinkowe, bo wykonane własnoręcznie. Zobaczcie sami jakie są urocze.

• Wkraczamy w magię świąt!

• Nasi młodzi informatycy poznawali możliwości arkusza kalkulacyjnego. Niby proste gdy się ogląda, ale czy jest proste w realizacji? Brawa dla Judyty, Wiktorii i Jasia, zobaczcie efekty!

• Nasi artyści

• Zajęcia kółka plastycznego pozwalają na spotkanie dzieci będących w domach i w szkole. Fajnie, że możemy się zobaczyć, pożartować i tworzyć Oto nasze "rodzinne" zdjęcie z nowymi pracami. Jak widać, nasze nastroje już lekko świąteczne!

• Mikołaj nad Malborkiem

• Nasi artyści, ci zdalni i ci w szkole, wykonali piękne prace w trudnej technice wydrapywanki. Nie starczyło czasu podczas jednych zajęć, więc dzieci pracowały przez cały tydzień, poświęcając każdą wolną chwilę ma twórczość. Zabawa była SUPER! Ciekawe, która praca spodoba się Wam najbardziej?

• Zeróweczka dekoruje choinki

• Podczas dzisiejszych zajęć plastyczno-technicznych, dzieci z naszej zeróweczki wykonały łańcuchy na choinkę. Wykonawczynią najdłuższego łańcucha została Marta (długość: 3 Marty)!!! Wszystkie dzieci były zaangażowane i pilnie pracowały. Brawa należą się dla każdego!!!

• Mikołaju, przybywaj!

• Obrazy zwykle są kolorowe, ograniczone ramami kartki, nieruchome, ale często posiadają magiczną moc. Podczas zajęć kółka plastycznego postanowiliśmy uwolnić nasze obrazy z ograniaczeń. Teraz nie wiadomo, czy nasze obrazy są obrazami, czy rzeźbami. Nie potrafimy na zdjęciach pokazać, że się ruszają, ale możecie nam wierzyć, że tak! Mamy nadzieję, że nasze portrety spodobają się św. Mikołajowi i że prezenty w tym roku będą fantastyczne! Przybywaj Mikołaju!

• Mikołajki w klasie 0

• Piękny dzień miały nasze maluszki dzięki staraniom pani Iwonki! Wszystkie dzieci ubrane na czerwono, z prezentami w rękach i uśmiechami na twarzach, napisały listy do św. Mikołaja. Były śpiewy, zajęcia z komputerami... mnóstwo atrakcji. Link do piosenki:

• Doroczny konkurs recytatorski

• 03 grudnia, odbył się szkolny konkurs recytatorski "Wiersze znane i lubiane". Dzieci zaprezentowały swoje ulubione wiersze. Każdy z uczestników otrzymał nagrodę książkową i piękny dyplom oraz coś słodkiego. Gratulujemy wszystkim, którzy zaprezentowali wiersze, a szczególnie zwycięzcom!!!