• Plastyka

• 06 lutego Praca plastyczna wykonana techniką wydrapywanki... dużo pracy, ale efekt końcowy WoW!

• DBI

• 06 lutego po odbytej wcześniej lekcji informatyki, klasa VIII A podczas lekcji wychowawczej, pracowała nad plakatami o problematyce związanej z bezpiecznym użytkowaniem Internetu. Swoje prace wykonywaliśmy dla dzieci z młodszych klas, aby pamiętały o niebezpieczeństwach w cyfrowym świecie! Nie było łatwo, bo czasu mało, ale doceńcie nasze wysiłki!

• Avatar

• W poniedziałek 6.02.2023 r., uczniowie kl. VII i VI obejrzeli w kinie Helios w Tczewie film pt. "Avatar. Istota wody". Była to nie tylko immersyjna podróż w głąb błękitnej otchłani, ale także refleksja nad naturą człowieczeństwa, które dostrzegane jest zarówno w błękitnoskórych Na vi, jak i w chciwych, siejących zniszczenie mieszkańcach umierającej Ziemi. Warto było pojechać na ten wzruszający i wyciskający łzy film.

• DBI 2023

• 03 lutego rozpoczęliśmy nasz szkolny Dzień Bezpiecznego Internetu. Nasza inicjatywa jest jedną z 2592 w Polsce. W ramach naszych działań odbędą się lekcje informatyki poświęcone bezpieczeństwu oraz lekcje wychowawcze o tej tematyce. W ten sposób pragniemy przypominać naszej młodzieży i sobie samym, że Internet to świetne narzędzie do pracy, rozrywki i kontaktów, ale i miejsce pełne różnych zagrożeń.