• Aktualności

      • Wyniki wyborów do Samorządu Uczniowskiego

      • Podajemy wyniki wyborów. Gratulacje dla zwycięzców!!! Wielkie podziękowania dla wszystkich kandydatów za sprawne i profesjonalne przeprowadzenie kampanii wyborczej w tak nietypowych warunkach! Dokładniejsze informacje znajdują się pod zakładką Samorząd Uczniowski. Koniecznie zobaczcie!

      • Sprzątanie świata

      • 18 września 2020 r., w naszej szkole po raz kolejny odbyła się akcja "Sprzątanie Świata".
       Wyposażeni w worki i rękawiczki, grupy uczniów wraz z opiekunami, wyruszyli na poszukiwanie śmieci.
       Sprzątającym dopisała piękna, słoneczna pogoda i dzięki aktywnej postawie uczniów, udało się zebrać kilka worków śmieci. Udział w akcji uświadomił wszystkim, że należy dbać o środowisko, a zaniechanie tych działań może wywołać negatywne skutki... dlatego dbajmy o Naszą Ziemię!

      • Wybory do Samorządu Uczniowskiego

      • W zakładce Samorząd Uczniowski zostały zamieszczone programy wyborcze kandydatów do Smorządu. Koniecznie zapoznaj się z propozycjami naszych działaczek! Wybory już za tydzień!

      • Pierwszaki

      • Nasze Pierwszaki świetnie bawią się na świeżym powietrzu i potrafią wykonać ciekawe prace plastyczne!

      • Działamy!

      • Rozpoczęły się normalne lekcje, zajęcia dodatkowe i świetlicowe, chociaż z pewnymi ograniczeniami. Wreszcie mamy trochę frajdy ze wspólnie spędzonych chwil!

      • Doradztwo zawodowe

      • Za nami pierwsze zajęcia z doradztwa zawodowego w klasach siódmych. Zobaczcie, jak doradcę zawodowego widzą uczniowie:)

      • WYBORY DO SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO

      • Jeśli chodzisz do klasy IV, V, VI, VII lub VIII, lubisz działać, chcesz mieć wpływ na działanie szkoły i pomagać innym – weź sprawy w swoje ręce! Już teraz zacznij kampanię wyborczą! Informacje o tym jak wziąć udział w kampani, dostęne są w zakładce "Samorząd Uczniowski", pod linkiem "Komunikat  o wyborach". Koniecznie przeczytaj zawarty tam dokument, gdyż zawiera informacje o ważnych terminach! Życzę wspaniałych pomysłów! Opiekun SU Mariusz Dudek

      • Świetlica - zmiany w godzinach funkcjonowania

      • Szanowni Państwo

       Pragniemy poinformować, że dokonaliśmy monitoringu wykorzystania świetlicy szkolnej w poszczególnych godzinach jej funkcjonowania. Jego efektem jest korekta harmonogramu świetlicy. Uwzględniając Państwa sugestie w tej kwestii, od poniedziałku 7 września 2020 r. świetlica będzie czynna do godz. 16:30. Jednocześnie pragniemy poinformować, że ze względu na obowiązujące nas przepisy w kwestii liczebności grup pierwszeństwo do korzystania ze świetlicy mają dzieci z oddziałów 0-IVSP, którzy zmuszeni są pozostać w szkole po zajęciach obowiązkowych ze względu na czas pracy rodziców. Opieka świetlicowa pełniona będzie w salach 27SP (wejście od strony boiska) i 07G (wejście od strony dawnego gimnazjum).

       Regulamin świetlicy, karta zapisu dziecka do świetlicy oraz grafik świetlicy znajdują się w zakładce dokumenty na stronie sp6malbork.edupage.org.

       Dyrekcja SP6 Malbork

      • Rok szkolny 2020/2021 rozpoczęty!

      • Z uśmiechami na twarzach i pewnym zakłopotaniem wchodziliśmy do szkoły. Miło było zobaczyć się "na żywo" i przywitać starą, dobrą szkołę. Powodzenia w zdobywaniu wiedzy i zdrówka! (Zdjęcia w galerii Września)

      • Pierwszy dzwonek roku 2020/2021...

      • ...rozlegnie się już 1 września. Zapraszamy na mszę świętą o godzinie 8:00. Przychodzimy pod szkołę i odszukujemy wejście przeznaczone dla swojej klasy. Do szkoły wchodzimy o wyznaczonej godzinie wraz z wychowawcą! Mimo wszystko, wreszcie będziemy mogli się zobaczyć "na żywo"! Czasami szkoła jest super!

      • Rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021

      • Szanowni Państwo! Uczniowie!

       Zgodnie z zapowiedzią pragniemy dziś podać szczegóły dotyczące rozpoczęcia roku szkolnego 2020/2021 w dniu 1 września 2020 r. W tym roku wyjątkowo ze względu na sytuację zrezygnowaliśmy z uroczystości na boisku szkolnym. Uczniowie rozpoczną rok szkolny spotkaniem z wychowawcą w wyznaczonej sali. Aby uniknąć gromadzenia się uczniów w jednym miejscu, będą oni wpuszczani na teren szkoły kilkoma wejściami, przy których oczekiwać na nich będą wychowawcy. Ze względu na wytyczne sanitarne spotkania te odbędą się bez udziału rodziców/opiekunów. Uczniowie zaś zobowiązani są przestrzegać ogólnych zasad higieny – zdezynfekowanie (umycie rąk) po wejściu do budynku, zakrywanie ust podczas kichania\kaszlu oraz unikanie dotykania oczu, nosa i ust. Osoby posiadające objawy mogące wskazywać na infekcję dróg oddechowych, w tym w szczególności gorączkę, kaszel, prosimy o pozostanie w domu. Podczas spotkań z wychowawcą omówione zostaną podstawowe kwestie związane z bezpiecznym funkcjonowaniem szkoły.

        

       Rozpoczęcie roku szkolnego - harmonogram

       Wejście przy Sali gimnastycznej (od strony boiska):

       8:45 – oddział przedszkolny (zerówka)

       8:55 – klasa IIISP

       Wejście przy Sali 27SP (od strony boiska)

       8:45 – klasa 1a

       8:55 – klasa 2a

       Wejście przy Szatni SP:

       8:45 – klasa 4A

       8:55 – klasa 5A

       Wejście przy scenie:

       8:45 – klasa 7A

       8:55 – klasa 7B

       Wejście przy dawnym gimnazjum:

       8:45 – klasa 6A

       8:55 – klasa 8A

       Wejścia zostaną odpowiednio oznaczone, aby ułatwić dostanie się na teren szkoły. Po spotkaniu wychowawcy odprowadzą uczniów do wyjść.

       Prosimy nie korzystać z dotychczasowego wejścia głównego – jest ono przeznaczone dla pracowników szkoły i ewentualnych interesantów po uprzednim umówieniu się. Przy sprawach, które nie wymagają osobistego kontaktu prosimy o kontakt telefoniczny lub e-mailowy.

       Kolejne informacje dotyczące funkcjonowania placówki publikowane będą jutro i w kolejnych dniach. Do Państwa dyspozycji pozostają wychowawcy, którzy również będą się z Państwem kontaktować za pośrednictwem e-dziennika.

       Życzymy dużo zdrowia. Do zobaczenia.

       Dyrekcja SP6 w Malborku

      • Powrót do szkoły

      • Drodzy Rodzice, Uczniowie!

       Bardzo cieszymy się, że już niedługo rozpoczniemy nowy rok szkolny. Cieszymy się tym bardziej, że będzie to prawdziwy powrót uczniów do szkoły. Zgodnie z informacjami dotyczącymi sytuacji epidemicznej w regionie nie ma przeszkód, abyśmy mogli prowadzić lekcje stacjonarnie. Aktualnie pracujemy nad organizacją pracy szkoły, aby spełnić wytyczne MEN, MZ i GiS. Wszelkie procedury funkcjonowania placówki będą publikowane na naszej stronie internetowej, a po 26 sierpnia wychowawcy będą przesyłać szczegółowe informacje dotyczące rozpoczęcia roku szkolnego w dniu 1 września 2020 i spraw organizacyjnych(pasowania pierwszoklasistów na uczniów, zebrań z rodzicami, organizacji świetlicy i stołówki).

       W zakładce BEZPIECZNY POWRÓT na naszej stronie internetowej znajdują się wskazówki dla rodzica i ucznia oraz wytyczne MEN, MZ i GIS. W tej zakładce znajduje się również informacja od pani Iwony Górskiej dotycząca wyprawki do zerówki.

       Do zobaczenia w szkole. Już niedługo!

       Dyrekcja SP6

      • Uwaga absolwenci!!!

      • Zaświadczenia o wynikach egzaminu ósmoklasisty można odbierać w sekretariacie szkoły, od piątku 31 lipca w godzinach 09:00 - 13:00. Powodzenia w nowych szkołach!

      • Ogłoszenie o otwartym konkursie ofert

      • W zakładce DOKUMENTY opublikowane zostało ogłoszenie o otwartym konkursie ofert na przygotowanie, dostarczanie i wydawanie posiłków dla uczniów w Szkole Podstawowej Nr 6 im Jana Kochanowskiego w Malborku przy ulicy Tczewskiej 13 w okresie od 01.09.2020r. do 30.06.2023r. 

      • Rok 2019/2020 to już historia

      • 26 czerwca zakończył się najdziwniejszy rok szkolny. Wymagał od nas opanowania nowych umiejętności, nie przewidzianych w żadnym programie nauczania! W zupełnie innych od dotychczasowych warunkach, odbyły się rozdania świadectw we wszystkich klasach naszej szkoły. Teraz niech żyją WAKACJE! Pozostałe zdjęcia w galerii czerwca.

      • Konkurs "Kangur"

      • 23 czerwca. Serdecznie dziękujemy i gratulujemy udziału wszystkim uczestnikom naszej szkoły w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym Kangur. W tym roku uczniowie rozwiązywali konkurs drogą online. Nie było łatwo z nowym wyzwaniem. Wyróżnienie otrzymał Igor Filipczak z klasy IV, a Jankowi Sobczyńskiemu (kl. V) i Julii Gałązce (kl. VI) zabrakło niewiele punktów, aby również otrzymać wyróżnienie.
       Gratulujemy i życzymy powodzenia w następnym konkursie.