• Zapytanie ofertowe - catering

• Szkoła Podstawowa nr 6 im. Jana Kochanowskiego w Malborku zaprasza do złożenia oferty na świadczenie usługi cateringowej w zakresie przygotowania, dostarczania i wydawania gorącego posiłku w postaci dwudaniowego obiadu wraz z kompotem. Zainteresowanych zachęcamy do zapoznania się z dokumentacją i do składania ofert.

Miejsce składania ofert: sekretariat Szkoły Podstawowej nr 6 im. Jana Kochanowskiego w Malborku, ul. Tczewska 13, 82-200 Malbork

Termin składania ofert: do dnia 16.08.2022 do godz. 12:00

Otwarcie ofert: 17.08.2022 o godz. 12:00

Więcej informacji w zakładce ZAPYTANIA OFERTOWE

• Nagrody Burmistrza Miasta Malborka

• 27 czerwca odbyła się uroczystość wręczenia nagród dla najlepszych uczennic i uczniów szkół podstawowych. Pan burmistrz Marek Charzewski i przewodniczący Rady Miasta pan Paweł Dziwosz wręczyli nagrody również dla naszej reprezentacji szachowej: Julii Gałązki, Patrycji Szklarczyk, Kosmy Magiery i Kacpra Przywarskiego. Korzystając z okazji dziękujemy panu Markowi Dackiewiczowi, który przyczynił się do sukcesów naszych zawodniczek i zawodników! Im samym, jeszcze raz Wielkie Gratulacje za Wielkie Dokonania! Pozostaniecie na zawsze w naszych sercach!!! (Zdjęcia za portalem 82-200.pl)

• Pożegnanie klas ósmych

• 24 czerwca klasy VIII A i VIII B oficjalnie pożegnały się z naszą szkołą. Piękną uroczystość tradycyjnie rozpoczęły polonezem (wspaniałym)! Panie wychowawczynie po raz ostatni odczytały listy obecności. Potem przyszła kolej na nagrody dla najlepszych uczennic i uczniów, dla najaktywniejszych rodziców, podziękowania dla nauczycieli i pań wychowawczyń... I nastąpiła ta najtrudniejsza chwila, wręczenie świadectw i pożegnania. Łzy zagościły w wielu oczach, nawet najwięksi twardziele nie wytrzymali... Wszystkim życzymy sukcesów w nowych szkołach i pamiętajcie o swojej starej szkole! My o Was pamiętamy!!! (Więcej zdjęć w galerii)

• Zakończenie roku szkolnego 2021/2022

• 24 czerwca uroczyście zakończyliśmy rok szkolny. Oczywiście były oficjalne przemówienia, nagrody dla najlepszych i najaktywniejszych uczennic i uczniów oraz dla rodziców, na których zawsze można liczyć. Dziękujemy wszystkim za wielką pracę, starania i przychylność! Nie był to rok łatwy i pewnie dlatego wszyscy z ogromną radością przywitaliśmy WAKACJE!!! (Więcej zdjęć w galerii)

• Bal klas ósmych

• W przeddzień zakończenia roku szkolnego, klasy ósme uczciły ukończenie szkoły wielkim balem. Zabawa była naprawdę szampańska, zobaczcie jak fajnie wszyscy się bawili! (Zdjęcia w galerii "Pożegnanie klas ósmych")

• Uroczyste zakończenie roku w klasie 0

• 23 czerwca dzieci z klasy 0 uroczyście zakończyły rok szkolny 2021/2022. Pan dyrektor pogratulował wszystkim uczennicom i uczniom suksesów w nauce i życzył udanych wakacji. Rodzice z wielkim wzruszeniem przypatrywali się wspaniałym występom milusińskich. Dziękujemy za piękne przedstawienie, wierszyki, piosenki i życzymy wszystkim bezpiecznego wypoczynku! Wracajcie po wakacjach!

• Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2021/2022

• 08.00 - msza święta w kościele św. Józefa w Kałdowie
              09.00 - uroczyste zakończenie roku szkolnego (boisko szkolne)
              11.00 - uroczyste zakończenie klas ósmych (boisko szkolne)

Uwaga! Prognozy pogody wskazują na bardzo słoneczną pogodę - warto zaopatrzyć się w osłonę przed słońcem i wodę do picia.

• Zdrowe jedzonko - zdrowe życie

• 21 czerwca, uczniowie ze Szkolnego Koła Wolontariatu - Patrycja i Mateusz, przeprowadzili zajęcia w klasach I - III z zakresu zdrowego odżywiania. Podczas zajęć uczniowie dowiedzieli się o zaletach spożywania warzyw i owoców oraz szkodliwości konsumpcji fast foodów. Wzięli również udział w aktywności fizycznej. To była bardzo interesująca lekcja. Zapraszamy do galerii czerwca!

• Rekrutacja uzupełniająca 2022/2023 Lista kandydatów zakwalifikowanych do oddziału przedszkolnego

• W zakładce REKRUTACJA opublikowano listę kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych w postępowaniu rekrutacyjnym uzupełniającym do oddziału przedszkolnego.

Pobierz listę

Ważne!

Rodzice kandydatów zakwalifikowanych są zobowiązani do potwierdzenia woli uczęszczania do jednostki w terminie do 2022-06-20 godz. 15:00. Brak potwierdzenia we wskazanym terminie jest równoznaczny z rezygnacją z miejsca w jednostce

• Wielka wycieczka

• 14 - 15 czerwca Uczennice i uczniowie klas IV - VIII wybrali się na wycieczkę na Mierzeję Wilaną. Cali w "Skowronkach" przemiarzali piękne okolice w poszukiwaniu przekopu mierzei. To ważne miejsce daje możliwość wypływania statkom z Elbląga na Morze Bałtyckie, jest ważnym portem morskim naszego kraju. Nie brakowało atrakcji sportowych i ... Było fajnie!

• Pizza? Proszę bardzo!

• 15 czerwca nasi najmłodsi uczniowie uczestniczyli w warsztatach małego kucharza w pizzerii "Da Grasso". Podczas warsztatów dzieci mogły samodzielnie uformować ciasto na pizzę, następnie odbyła się degustacja przepysznej pizzy. Na koniec dzieci otrzymały dyplomy i kolorowe balony. To były smaczne i fantastyczne warsztaty!!!

• Paralotnia zawitała w zerówce!!!

• 14 VI 22 Dzieci miały wielką przyjemność poznać hobby taty Kingi, który lata na paralotni. Mogliśmy zaznajomić się z potrzebnym do tego sprzętem, a nawet z bliska zobaczyć rozłożone skrzydło. To było bardzo ciekawe spotkanie.

• 10 czerwca XX Międzynarodowy Festiwal Kultury Dawnej

• 10 czerwca uczniowie kl. VI a uczestniczyli w XX Międzynarodowym Festiwalu Kultury Dawnej. W trakcie festiwalu uczeń naszej szkoły - Mateusz M. - odebrał wyróżnienie w konkursie historycznym. Dziękujemy za godne reprezentowanie naszej szkoły!