• Zespół ds. profilaktyki i wychowania informuje

• Zapraszamy specjalistów pracujących z dziećmi, rodziców oraz osoby zainteresowane tematyką bezpieczeństwa online, na seminarium eksperckie dotyczące szkodliwych treści w internecieDołącz do nas i dowiedz się, jak rozpoznawać niebezpieczne treści w sieci i w jaki sposób zapobiegać ich rozprzestrzenianiu. Spotkanie 1 grudnia od godziny 19:00 do 21:00.

• Serdeczne kondolencje

• Pani Beacie Filut składamy wyrazy szczerego współczucia z powodu śmierci Mamy. Beatko, nie ma słów, które mogłyby dać otuchę po stracie tak bliskiej osoby... Jednoczymy się w bólu z Tobą i Twoją rodziną.

• Artyści komputerowi

• Podczas zajęć kółka plastycznego, nasi artyści poznawali sposoby edytowania kolorów, powielania fragmentów obrazu. Były to więc zajęcia komputerowo-plastyczne. Naszą inspiracją były kolorowe, jesienne liście. Przyznajcie, że prace są piękne.

• Psycholog i pedagodzy informują

• W czasie edukacji zdalnej, kontakt z pedagogami i psychologiem, możliwy jast w dniach:
              poniedziałek    09:00 - 11:00
              wtorek        09:00 - 11:00
              środa        09:00 - 11:00
              czwartek        09:00 - 11:00
              piątek        10:00 - 12:00

pod numerem telefonu szkoły: (055) 272 20 35.

• Kółko plastyczne

• Nasi mali artyści tworzą piękne prace w ciekawy sposób. Część dzieci spotyka się w trakcie zajęć zdalnych, a "zerówkowicze" uczestniczą w zajęciach "na żywo". Dzięki temu możemy tworzyć piękne prace, ale też zobaczyć się na ekranach komputerów. Poniżej rezultaty naszych spotkań.

• Wyrazy współczucia

• Naszemu koledze Jackowi Jewartowskiemu, składamy wyrazy szczerego współczucia z powodu śmierci Mamy. Jesteśmy z Tobą Jacku i życzymy siły w tych trudnych chwilach!...

• ZEBRANIE i KONSULTACJE Z RODZICAMI - 19.11.2020 r. (czwartek), spotkanie online

W czwartek, 19.11. 2020 r. o godz. 16.30 odbędzie się zebranie wychowawców z rodzicami i konsultacje.

ZEBRANIE

Wychowawcy spotkają się z rodzicami online na platformie Google Meet powiązanej z Google Classroom. Rodzice będą mogli uczestniczyć w zebraniu wyłącznie za pośrednictwem kont uczniów.

KONSULTACJE

Po spotkaniu z wychowawcą, w godz. 16.45-18.00 rodzice będą mieli możliwość rozmowy online z wykorzystaniem platformy Google Meet z nauczycielami poszczególnych przedmiotów, pedagogami, psychologiem szkolnym.

Aby dołączyć do wideokonferencji z nauczycielem, należy kliknąć w udostępniony przez niego link. Więcej szczegółów podamy w przyszłym tygodniu.

Jeżeli nauczyciel w tym czasie będzie zajęty rozmową z innym rodzicem proszę spróbować później albo przesłać swoje pytania do danego nauczyciela za pośrednictwem e-dziennika.

Ze względów bezpieczeństwa przekazywanych informacji prosimy, aby podczas połączenia rodzic jak i nauczyciel mieli włączoną kamerę.

• Dzień Niepodległości

• Po 123 latach zaborów, gdy nasza ojczyzna nie istniała jako państwo, 11 listopada 1918 roku Polska odzyskała niepodległość! Nasze państwo znów pojawiło się na mapie świata, a Polacy znów mogli w swoim kraju rozmawiać we własnym języku. Była to wielka chwila, której doniosłości nie sposób przecenić!

• Nauczanie zdalne w klasach 1-8

• Zgodnie z tym, co zostało powiedziane na dzisiejszej konferencji premiera klasy 1-3 od poniedziałku 09.11.2020 przechodzą w tryb zdalny. Klasom 4-8 przedłużono nauczanie zdalne do 29 listopada.

Nauka zdalna odbywa się na platformie google classroom.
              Link do poradników: https://sp6malbork.edupage.org/a/nauczanie-zdalne

Więcej szczegółów będziemy podawać na bieżąco jutro.

Ps. O przedszkolach i oddziałach przedszkolnych nie było mowy, więc należy uznać, że one działają w trybie stacjonarnym.

• Nie dajmy się pechowi

• 13 listopada (piątek) Samorząd Uczniowski organizuje "Kolorowy dzień piżamowy". Prosimy wszystkich: uczennice, uczniów (może dołączą też panie nauczycielki i panowie nauczyciele), o uczestniczenie w lekcjach w swoich piżamach. Niech ten dzień będzie super śmieszny i kolorowy!!! Pokażcie się podczas lekcji. Prosimy nauczycieli o wysyłanie zdjęć swoich klas!

• Szkielecik Kostek odwiedził kl. IIA

• Uczniowie poznali nazwy kości znajdujące się w szkielecie człowieka. Dowiedzieli się, jaką pełni funkcję klatka piersiowa i że żuchwa, jest jedyną kością czaszki, która  połączona jest z innymi kośćmi w sposób ruchomy.