• Kuratoryjny Konkurs Informatyczny

• Ogromne brawa dla Kuby Dąbrowskiego, który zakwalifikował się jako jedyny uczeń z Malborka do finału Kuratoryjnego Konkursu Informatycznego!!! GRATULACJE!!!

• Wicemistrzostwo Malborka!

• 14 stycznia odbyły się Mistrzostwa Malborka w mini piłce siatkowej dziewcząt. Reprezentacja w składzie: M. Kalinowska, A. Pidek, W. Latkiewicz, P. Mikuła, K. Reksa, D. Gorjainow, P. Szklarczyk, J. Gałązka, J. Szmidt, Z. Gacek zajęła II miejsce. Gratulacje!!!

• Nasi siatkarze

• 14 stycznia w Mistrzostwach Malborka w mini piłce siatkowej chłopców, reprezentacja naszej szkoły w składzie: M. Chełkowski, M. Zawadzki, M. Bury, D. Albrecht, O. Langowski, K. Honory,  A. Karaszewski, P. Janczewski, Ł. Guzow wywalczyła III miejsce! GRATULUJEMY!!!

• Wspieramy WOŚP

• 13 stycznia zdobywaliśmy finanse na leczenie chorych dzieci "bez focha". Sami nie mamy focha i dlatego ciężko, ale z wielką ochotą i radością kwestowaliśmy na ulicach i na naszym finałowym kramiku wielce obleganym przez gości. Dzięki wszystkim wolontariuszom za zaangażowanie i wpólną zabawę w poganie, które jest dziecinnie proste! Siema! Do następnego finału!

• Historia roweru

• Klasa IV na lekcji techniki zaprezentowała „Historię roweru”. 12 czerwca 1817 roku w Mannheim, niemiecki konstruktor Karl Drais swój wynalazek opatentował pod nazwą "Laufmachine", czyli "maszyna do biegania".

• Odwiedziny Karoliny

• 3 stycznia odwiedziła naszą szkołę nasza absolwentka Karolina Dąbrowska, która obecnie studiuje na uniwersytecie w Portsmouth w Anglii. Spotkała się z uczniami klas 3 gimnazjum i 8 szkoły podstawowej, aby podzielić się swoimi doświadczeniami dotyczącymi życia i studiowania w Wielkiej Brytanii.  Jesteśmy dumni, że przez 9 lat Karolina była naszą uczennicą.  Bardzo cieszymy się z jej sukcesów i życzymy powodzenia!