• Jasełka najmłodszych

• 21 grudnia nasze maluszki wspaniale przedstawiły wydarzenia sprzed 2018 lat. Brawa dla wszystkich twórców naszych jasełek!

• Szkolne wigilie

• 21 grudnia we wszystkich klasach jednoczyliśmy się przy wigilijnych stołach. Było mnóstwo życzeń, uśmiechów i smakołyków. Maluszki przedstawiły tradycyjne jasełka, a cała szkoła rozśpiewała się kolędowo. Dobrego wypoczynku i Wesołych Świąt!!!

• II sesja Młodzieżowej Rady Miasta Malborka

• 17 grudnia uczestniczyliśmy w II sesji Młodzieżowej Rady Miasta Malborka, w której brał udział pan Burmistrz i Przewodniczący Rady Miasta Malborka. W trakcie obrad uchwalono powstanie nowych komisji, przedstawiono sprawozdania z działalności, rozdano nagrody w konkursach organizowanych przez MRMM i wysłuchano odpowiedzi władz maista na interpelacje członków Rady.

• Na lodowisku

• 14 grudnia klasa IIIG na lekcji wychowania fizycznego.

• Opowieść wigilijna

• 12 grudnia wyjechaliśmy do teatru w Elblągu na spektakl "Opowieść wigilijna ". Było fajnie!

• Godzina kodowania

• W sobotę 08 grudnia uczestniczyliśmy w jednym z 215 776 wydarzeń na świecie, związanym z akcją propagującą umiejętności programistyczne. Nasi koderzy rozwiązali mnóstwo zadań i dzięki temu zdobyli międzynarodowe certyfikaty! Gratulacje!

• Świąteczne ozdoby klasy IV

• Nie ma jak ozdoby świąteczne wykonane własnoręcznie. 07 grudnia klasa IVa przygotowuje się do Wigilii klasowej!

• Wojewódzki konkurs z języka polskiego

• 07 grudnia uczniowie kl. VIII: Jakub Dąbrowski i Krystian Więcek wzięli udział w Rejonowym Konkursie Języka Polskiego dla uczniów szkół podstawowych, który odbył się w Kwidzynie.

• Św. Mikołaj w naszej szkole

• Oj, natrudził się nasz św. Mikołaj. Rozdał prezenty wieeeeelu dzieciom i roześmiał ich buzie. Kochamy Cię Mikołaju! Czekamy w przyszłym roku! Dziękujemy za prezenty!

• Mikołajkowa wycieczka

• 06 grudnia uczniowie klas 8 i 3G uczestniczyli w wycieczce do Muzeum Marynarki Wojennej w Gdyni.

• Festiwal zdrowia

• 05 grudnia odbył się w Malborku "Festiwal zdrowia". Nasi uczniowie zajęli III miejsce. Gratulujemy !!!

• Mikołajkowa Zumba

• Nasza Zuzia z Samorządu Uczniowskiego zorganizowała 05 grudnia mikołajkowe zajęcia Zumby. Maluszki świetnie się bawiły i serdecznie dziękują za takie fajne zajęcia!!! Było SUPER!!!

• Roboty znów w naszej szkole

• W ramach ogólnoświatowej akcji "Hour of code" zaprosiliśmy do odwiedzin naszej szkoły roboty lego. 05 grudnia poznawaliśmy konstrukcje, przekładnie, działanie czujników. To były świetne lekcje i wspaniała zabawa!

• Turniej szachowy w Urzędzie Miasta

• 04 grudnia nasi szachiści wzięli udział w turnieju szachowym zorganizowanym przez Młodzieżową Radę Miasta Malborka i Urząd Miasta. Była okazja do walki, ale i do towarzyskich spotkań z zawodnikami z innych szkół. Było fajnie, dziękujemy organizatorom!

• Plastyczne aniołki

• Uczestnicy naszego kółka plastycznego już tworzą świąteczną atmosferę. Ciężko pracowaliśmy, ale warto było! Stworzyliśmy wiele ciekawych aniołków, które już pomagają św. Mikołajowi pakować prezenty!

• Andrzejki w zeróweczce

• Andrzejki to czas wróżb, odkrywania przyszłości i tajemnych praktyk. Nasi najmłodsi oddawali się poznawaniu czarów i zacieśnianiu przyjaźni. Było Fajnie!