• Powitanie wiosny

• Wiosnę przywitaliśmy pyszną zabawą. Pyszną, ponieważ było wiele pysznych i słodkich ciast, cukierków, chrupek i cukrowych wat. Było też tęczowo i co najważniejsze wesoło. Nasz dzień Drzwi Otwartych spędziliśmy na zabawach i konkursach. Wiosna będzie SUPER!!! Zobaczcie zdjęcia w galerii marca.

• Nasze święta świetlicowe

• Dzieci uczestniczące w zajęciach świetlicowych, przez dwa tygodnie wykonywały naszą palmę wielkanocną. Każdy mógł mieć udział w pielęgnowaniu tej pięknej tradycji. Wspólna praca opłacała się bardzo, bo i w tym roku nasza palma (taką mamy nadzieję) będzie największą palmą w kościele. Dziękujemy wszystkim Twórcom Palmy!

• Szachy w dniu liczby Pi

• Z okazji Dnia liczby Pi odbył się turniej szachowy, w którym uczestniczyło aż 32 zawodników ze wszystkich klas. Mamy nadzieję, że wielu innych zaraziliśmy tą Królewską Grą! Ona uczy logiki, myślenia, strategii, systematyczności, skupienia, kultury i bycia CZŁOWIEKIEM!W naszym turnieju zwyciężyli: Kosma Magiera, Julia Gałązka, Kacper Przywarski - w kategorii klas starszych, a w młodziakach: Dawid Kałużny, Oliwier Zadrejkowski i Gabriek Filut. Zobaczcie wyniki klikając niżej na link:

• WOLONTARIAT

• Nasi uczniowie uczestniczyli w konferencji poświęconej wolontariatowi. Wielu z nas lubi pomagać innym, wystarczy maleńka iskierka aby zapłonął w nas ogień altruizmu (to taka chęć pomagania). Często pomagamy: zbieraliśmy paczki dla naszych rodaków z zagranicy, zbieramy rzeczy dla zwierzaków, zbieraliśmy maleńkie monety i kapsle dla Nadii. Wiele tych działań, ale podczas konferencji dowiedzieliśmy się jeszcze więcej. Zachęcamy do pomagania, bo to piękne!!!

• Święta się zbliżają

• W naszej świetlicy ruszyły przygotowania do świąt. Wszystkie ręce na pokład! Tradycyjnie tworzymy naszą świetlicową palmę, którą poświęcimy w Niedzielę Palmową. Każda pomoc się przyda! Wykonywanie kwiatków z bibuły nie jest takie proste, ale każdy (nawet ten najmniejszy) może się nauczyć i być dumnym ze swych umiejętności. Zachęcamy też do robienia własnych palemek - będą lepsze od tych ze sklepu!!!

• Wreszcie Góra Grosza

• Nasi wspaniali rachmistrze Góry Grosza uporali się z wyzwaniem obliczenia wszystkich monetek. Super, że możecie liczyć i można na Was liczyć!!! Dzięki bardzo za wykonaną pracę, w imieniu wszystkich potrzebujących Waszej pracy rówieśników. Dzięki, że zechcieliście się zaangażować! Jesteście WSPANIALI!!!