• UWAGA!!!

• Mamy nowy plan lekcji!!! Obowiązywać będzie od poniedziałku 26 lutego, aż do 6 kwietnia. Koniecznie zobacz zmiany!!!

• W świetlicy już trochę wiosny

• W świetlicy już wiosna. Dziś zostaliśmy rodzicami cebulek. Każda cebulka otrzymała dwa imiona: dla cebulki "dziewczyńskie", a dla przyszłego szczypiorka "chłopackie". Cebulki mają pieluszki, które (to dziwne) nie mogą być suche! Codziennie trzeba sprawdzać co w pieluchach się dzieje. Co gorsza, pieluchy nie mogą być zbyt mokre. No i bądź tu rodzicem cebulki, same kłopoty!!! Mimo wszystko życzymy powodzenia rodzicom.

• Walentynki na czerwono

• Nasze Walentynki przebiegały pod dyktando czerwonego koloru. Wszyscy fantastycznie ubrali się i pojawiły się serca na naszych piersiach. Były bardzo pomysłowe: ładne, błyszczące, z ciekawych materiałów, dowcipne. Fajnie umiemy się bawić. Oczywiście kursowała też poczta walentynkowa i chyba ona była najważniejsza, bo można było wyznać to co mamy w sercach... Zobaczcie kilka zdjęć w galerii lutego.

• Lekcje robotyki

• Już kolejny raz odwiedziły nas roboty. Tym razem w zajęciach brały udział klasy młodsze. Chociaż nie wszyscy potrafią pisać, to jednak wszyscy zostali inżynierami budowy robotów. Dzieci budowały samoloty i uruchamiały je dzięki specjalnemu programowi. Było fajnie a nawet smacznie, wszystkim bardzo się podobało i chcemy jeszcze więcej! Dziękujemy za fajne lekcje i zapraszamy znowu już wkrótce! Zdjęcia w galerii lutego.

• Dzień Bezpiecznego Internetu

• 1. ZABEZPIECZ SWÓJ SPRZĘT - KOMPUTER, TELEFON, TABLET 2. DBAJ O SWOJĄ PRYWATNOŚĆ 3. SZANUJ SIEBIE 4. SZANUJ INNYCH 5. SZANUJ SWÓJ CZAS 6. BĄDŹ KRYTYCZNY 7. POMYŚL, ZANIM WRZUCISZ 8. KORZYSTAJ Z MOŻLIWOŚCI JAKIE DAJE INTERNET 9. PRZESTRZEGAJ PRAWA 10. PAMIĘTAJ, ŻE Z KAŻDEJ SYTUACJI JEST WYJŚCIE

Dowiedz się więcej na stronie: http://www.saferinternet.pl/dbi/o-dbi.html

• Fernando