• Skoczne ferie

• 30 stycznia 2018 r. odwiedziliśmy gdański Jumping park. To zaledwie chwila zabawy, ale dała wszystkim w kość. Świetnie prowadzone ćwiczenia, skoki na plecy, skoki w górę, skoki do przodu i do tyłu, skoki do basenu i na ściankę... ufff. Wszyscy wykończeni, ale szczęśliwi!!! Zobaczcie zdjęcia w galerii stycznia.

• Ankieta dla Rodziców

• Szanowni Rodzice!
              Będziemy bardzo zobowiązani, gdyby znaleźli Państwo chwilę, aby wypełnić przygotowaną przez nas ankietę. Państwa zdanie pomoże nam dokonać oceny naszej pracy i umożliwi sformułowanie wniosków do podnoszenia jakości nauczania przedmiotów ścisłych w szkole. Aby wziąć udział w ankiecie wystarczy kliknąć na tytule tej wiadomości lub obrazku obok. Ankieta będzie aktywna do poniedziałku 29.01.2018, do godziny 20:00.
              Z góry serdecznie dziękujemy za poświęcony czas!
              Z poważaniem, Krzysztof Keński.

• Karnawałowe bale maskowe.

• 19 stycznia bawiliśmy się na tradycyjnych balach przebierańców i maskowych. Przysporzyły nam wiele radości, ale był też pot i łzy. Fantastyczne przebrania nie przeszkadzały w pysznej zabawie wspomaganej popcornem. Dziękujemy wszystkim uczestnikom: maluchom z klas młodszych, starszakom z klas IV-VI i szczególnie gimnazjalistom z Samorządu Uczniowskiego, którzy organizowali bal dla klas starszych. Wszyscy jesteście Wielcy! Oczywiście zdjęcia w naszej styczniowej galerii!

• Cyrk przyjechał!

• 17 stycznia odwiedził nas cyrk! Emocji było sporo. Zdumiewające sztuczki wielkiej cyrkowej sztuki, trzymały wszystkich w wielkim napięciu. Sami próbowaliśmy swych sił w iście cyrkowej sprawności! Jednak nie dalibyśmy rady w zmaganiach z panem cyrkowcem. Było super i prosimy o więcej!!! Koniecznie zobaczcie zdjęcia w naszej galerii zdjęć ze stycznia!

• WOŚP w Malborku

• Oczywiście nie mogło nas zabraknąć w finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Nasz kramik cieszyl się fantastyczną popularnością! Grochówa i kanapki z legendarnym smalcem, słodkie ciasta były, że palce lizać! Dziękujemy za zaangażowanie wszystkim rodzicom, nauczycielkom i dzieciom! Dziękujemy również wszystkim odwiedzającym nasze stoisko, bez Was nie zebralibyśmy aż tak wiele pieniążków dla potrzebujących!

• Boże Narodzenie w sztuce

• W zamkowym Karwanie, 12 stycznia odbył się konkurs przedstawień jasełkowych. Dzięki wysiłkom pani Iwony Górskiej i Alicji Kowalskiej nasze maluchy zdobyły wyróżnienie. Brawa dla wszystkich aktorów, jesteście wspaniali!!!

• Ogólnopolski konkurs plastyczny „NIEBO W KOLORZE – SPOTKANIE Z ZORZĄ POLARNĄ”

• Miło nam poinformować, że obraz naszej uczennicy z klasy IIIG Anastazji Pojitkowej zakwalifikował się na wystawę prac. To wielki sukces i wyróżnienie, gdyż na konkurs nadesłano 1605 prac z 209 domów kultury, szkół, ognisk plastycznych i innych placówek. Wysłaliśmy 10 prac, było ciężko ale daliśmy radę! Trochę nam szkoda, że Jury nie zauważyło innych naszych prac (były piękne!), ale co tam - i tak kochamy plastykę! Gratulacje dla wszystkich uczestników konkursu!!!