• Rozśpiewane wigilijne mikołajki.

• 22 grudnia - ostatni dzień nauki w tym roku, czas oczekiwania na nadejście Świąt upłynął nam na klasowych wigiliach, życzeniach, śpiewie i tańcu. Chłopaki i dziewczyny z Samorządu uczniowskiego zorganizowali występy wszystkich klas. Oj, trzeba było tam być...! Fantastyczne kreacje i pomysły, brawurowe popisy wokalne, aktorskie, a nawet gimnastyczne...! Dziękujemy naszemu Samorządowi za organizację, wszystkim klasom za wspaniałe występy, Natalii za wzruszającą kolędę, dzieciom z kółka plastycznego za dekoracje i przede wszystkim prowadzącym koncert Zuzi i Karolinie! Było naprawdę SUPER!!! Zobaczcie zdjęcia w galerii grudnia!

• Jasełka!

• 22 grudnia, tuż przed Świętami Bożego Narodzenia nie mogło zabraknąć jasełek w wykonaniu naszych najmłodszych uczniów. Dzieci dały bardzo wzruszające przedstawienie. Mały Jezusek otrzymał dary nie tylko od królów, ale i od dzieci. Matka była wręcz boska, a poważny Józef zaiste był święty. Wspólnie z aniołami i pastuszkami śpiewaliśmy kolędy... Było wspaniale!!! Dziękujemy aktorom i paniom czuwającym, aby atmosfera była doskonała! Brawo!!! Zobaczcie zdjęcia w naszej galerii (wystarczy kliknąć na obrazku obok i poszukać w galerii GRUDZIEŃ).

• I miejsce w Halowej Piłce Nożnej

• Reprezentacja naszej szkoły w składzie: J. Beeg, J. Stec, J. Szymczak, P. Mikuła, N. Knut, E. Szymczak, M. Galiniewska zajęła I miejsce w Halowej Piłce Nożnej. Gratulujemy!!! Więcej zdjęć w galerii grudnia.

• Festiwal Boże Narodzenie w Sztuce - nasi wyróżnieni

• Wśród laureatów konkursu na szopkę bożonarodzeniową w ramach Festiwalu Boże Narodzenie w Sztuce znaleźli się nasi uczniowie: Amelia Sowińska (kl. 6) i Kacper Terpiłowski (kl. 6).Tylko najlepsi potrafią wykonać takie piękne prace. SERDECZNIE GRATULUJEMY!

Więcej zdjęć w galerii grudnia.

• Żuławy nasz dom

• Głosujcie na naszą książkę stworzoną przez dzieci z kółka "Żuławiaczek". Poczytajcie, popatrzcie i roześlijcie do swoich znajomych! Aby zagłosować, wystarczy kliknąć na obrazek obok! Warto!!!

• Godzina Kodowania

• 9 grudnia wzięliśmy udział w ogólnoświatowej akcji propagującej wiedzę informatyczną. Przez kilka godzin rozwiązywaliśmy zadania, łamigłówki, szyfry i kody, sortowaliśmy się (ciekawe czy wiecie co to znaczy?). Budowaliśmy różne urządzenia - najlepsze było latające śmigło! Latało aż do sufitu! Wspólnie z dziećmi z całego świata układaliśmy programy. Aż dziewięć osób otrzymało międzynarodowy certyfikat za pomyślne zakończenie Godziny Kodowania i zaprezentowanie swego zrozumienia podstawowych pojęć informatyki. Dobra robota! Gratulacje dla wszystkich uczestników naszej akcji!!!
              Serdeczne dzięki dla uczestników kółka informatycznego za przygotowanie zadań i za opiekę nad rówieśnikami!

Zdjęcia w galerii grudnia.