• Szanowni Rodzice!
        • W zakładce REKRUTACJA opublikowane zostały najważniejsze informacje dotyczące naboru do oddziału przedszkolnego i klasy pierwszej szkoły podstawowej na nowy rok szkolny 2024/2025. Zapraszamy do naszej szkoły. Państwa dzieci spotkają się z miłą, rodzinną atmosferą, ciekawymi zajęciami oraz ze świetnie wykształconą kadrą pedagogiczną. W razie kłopotów zawsze będą mogli liczyć na pomocną dłoń i wielkie serce!
        • WYNIKI REKRUTACJI - lista przyjętych
        • Lista przyjętych do oddziału przedszkolnego i klasy pierwszej szkoły podstawowej na rok szkolny 2024/2025 została opublikowana na tablicy ogłoszeń w budynku szkoły.
            • Wielkanoc 2020 - życzenia

Za nami miesiąc zawieszenia zajęć w szkole, jaką znamy. Wszyscy, którzy tworzą społeczność szkolną - nauczyciele, rodzice i uczniowie włożyli przez ostatni czas dużo wysiłku, żeby odnaleźć się w nowej rzeczywistości. Jeszcze do niedawna nikt się jej nie spodziewał.

Dziękujemy wszystkim za wsparcie, cierpliwość, wyrozumiałość i codzienną pracę. Zapewne w najbliższych dniach MEN ogłosi decyzję o dalszych krokach podejmowanych w związku z organizacją nauczania i egzaminów ósmoklasisty. Jak tylko będziemy znać konkrety, poinformujemy o tym.

• Informatyczne Święta

Nasi programiści nie zasypiają gruszek w popiele! Zobaczcie jak można malować pisanki przy pomocy komputera. Może i Wam uda się napisać własny program malujący jajka? Spróbujcie, warto!!! Gratki dla Dominiki i Julki!!!

• Drodzy przyjaciele!

W miesiącu kwietniu na całym świecie obchodzone są Światowe Dni Wiedzy na Temat Autyzmu.Specjalny Ośrodek Rewalidacyjno-Wychowawczy dla Dzieci i Młodzieży z Autyzmem w Malborku, zaprasza do akcji ,,Przybij Niebieską Piątkę", której celem jest wyrażenie swojej solidarności z osobami z autyzmem i ich rodzicami. Malujemy rękę na niebiesko, odciskamy na kartce, podpisujemy imieniem i wstawiamy na swój profil społecznościowy lub dodajemy w komentarzach Ośrodka https://pl.facebook.com/SORWMalbork Dziękujemy za liczne wsparcie!

• Klasa III

01 kwietnia przedstawiamy prace plastyczne ze zdalnej lekcji.Temat: "Świat podwodny". Piękne i kolorowe dzieła!!!

Próbny egzamin ósmoklasisty

W dniach od 30 marca do 1 kwietnia 2020 r. przeprowadzony zostanie próbny egzamin ósmoklasisty. W tych dniach uczniowie klasy 8 nie mają zajęć lekcyjnych.

Wszystkie materiały, w tym nagrania w formacie mp3 do zadań na rozumienie ze słuchu w arkuszach z języka angielskiego zostaną zamieszczone na platformie Google Classroom w specjalnie do tego celu stworzonym pokoju: PRÓBNY EGZAMIN ÓSMOKLASISTY.

• A u nas już wiosna...

Prezentujemy kolejne prace ze zdalnego kółka plastycznego. Tym razem tematem był "Wiosenny ogród". Prace wykonywaliśmy wszelkiego rodzaju wycinankami. Dziękujemy Misi, Werce, Wiki, Maksowi i Miłoszowi za takie piękne i kolorowe prace!

• Nauczanie zdalne od 25 marca 2020

Szanowni Państwo, Uczniowie!

W środę 25 marca w większości klas rozpoczynamy naukę zdalną na platformie Google Classroom. Oznacza to, że nie będziemy publikować już treści na stronie głównej szkoły. To duża nowość dla nas wszystkich, więc prosimy o cierpliwość i wyrozumiałość. Wychowawcy przekazali loginy i tymczasowe hasła. Proszę sprawdzać e-dziennik, gdyż w najbliższym czasie nauczyciele będą rozsyłali zaproszenia do swoich zajęć.

• Zdalne nauczanie - kolejny krok

Szanowni Państwo, Uczniowie!

Za nami pierwszy tydzień zawieszenia zajęć stacjonarnych. Dziękujemy wszystkim za pracę do tej pory wykonaną. Z doniesień prasowych wynika, że zawieszenie zajęć może się przedłużyć. Aby uporządkować organizację nauki zdalnej i umożliwić uczniom swobodniejszy dostęp do wsparcia nauczyciela w porze lekcji, podjęliśmy kroki w celu przeniesienia nauki zdalnej na platformę Google Classroom.

• Artyści przeciw smutkom

Kółko plastyczne działa! Naszym zadaniem było rozradowanie widzów i pokonanie smutków przy pomocy śmiesznych przyjaciół. Oto nasze pierwsze prace, czekamy na następne! Dzięki Wiki i Werce za wielkie serce!!! Nie poddawajmy się!!! Czekajcie na następne zadania!

• NAUCZANIE ZDALNE

Szanowni Państwo, uczniowie!

Pragniemy poinformować, że dziś uruchomiliśmy zakładkę "NAUCZANIE ZDALNE" na stronie głównej szkoły (sp6malbork.edupage.org) z zadaniami i wskazówkami do pracy edukacyjnej, jaka jest możliwa do realizacji w warunkach zamknięcia szkół. Opublikowaliśmy już pierwsze materiały w części klas. Dużą aktualizację planujemy na poniedziałek ok. godz. 11:00

• [AKTUALIZACJA] ZAWIESZENIE ZAJĘĆ - dodatkowy zasiłek opiekuńczy

Szanowni Państwo!

Zawieszenie pracy placówki dla dzieci i uczniów nie oznacza jej całkowitego zamknięcia. Nadal będzie funkcjonowała administracja i obsługa i nadal będzie prowadzony nabór do klasy 1SP i oddziału przedszkolnego.

Zgodnie z art. 4. ust. 1 ustawy z dnia 2 marca 2020 r. o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałanie i zwalczeniem COVID-19, innych chorób zakaźnych oraz wywołanych nimi sytuacji kryzysowych w przypadku zamknięcia przedszkola lub szkoły do których uczęszcza dziecko ubezpieczonemu zwolnionemu od wykonywania pracy z powodu konieczności osobistego sprawowania opieki nad zdrowym dzieckiem w wieku do 8 lat przysługuje dodatkowy zasiłek opiekuńczy za okres nie dłuższy niż 14 dni.

• WAŻNE! ZAWIESZENIE ZAJĘĆ

Szanowni Państwo!

Od 12 do 25 marca 2020. funkcjonowanie jednostek systemu oświaty zostaje czasowo ograniczone. Oznacza to, że w tym okresie przedszkola, szkoły i placówki oświatowe zarówno publiczne, jak i niepubliczne nie będą prowadziły zajęć dydaktyczno-wychowawczych. To decyzja Ministra Edukacji Narodowej wynikająca z konieczności zapobiegania rozprzestrzenianiu się koronawirusa.

• Partnerzy i Programy

• Malborski Portal Edukacyjny
        • SKS - Szkolny Klub Sportowy
        • Muzeum Zamkowe w Malborku