• Kółko plastyczne marzy o zabawach na śniegu

• Podczas zajęć poznaliśmy obrazy namalowane 400 lat temu, które pokazywały zabawy zimowe, zdumiewająco podobne do naszych! Próbowaliśmy dorównać mistrzom holenderskiej sztuki. Ciekawe, jak ocenicie nasze wysiłki?

• WOŚP pomimo wszystko...

• Nasze dziewczyny, te młodsze i te, które tak się zestarzały, że już nie są w naszej szkole, działały z Wielką Orkiestrą! Super że pamiętacie o naszej szkole i że wasze serca płoną wielkim żarem mimo mrozu!!! Zobaczcie jaki rekord zbiórki zdobyła drużyna (nie wszystkie dziewczyny są widoczne na fotkach)!

• Szkolny doradca zawodowy

• Drodzy uczniowie!
              Powiatowy Urząd Pracy zachęca do skorzystania z indywidualnych konsultacji z doradcami zawodowymi, dotyczącymi m. in:
              - wyboru ścieżki kształcenia lub zawodu;
              - informacji na temat rynku pracy, zawodów deficytowych i nadwyżkowych;
              - określenia swoich umiejętności, zainteresowań i kompetencji;
              W celu umówienia się na konsultacje należy skontaktować się z jednym z doradców zawodowych:
              - Anna Kosek, tel: 55 555 00 93, a.kosek@malbork.praca.gov.pl
              - Anna Michalak, tel: 55 555 00 94, a.michalak@malbork.praca.gov.pl

• W naszej świetlicy świetne nastroje

• Szaleństwa zimowych zabaw dodają kolorów wszystkim buziom, a zabawy w świetlicy dają wiele radości. Uśmiechy na twarzach najlepiej mówią o tym jak fajnie się bawimy, aż czasem nie chce się iść do domu!

• Termin zebrań online - zmiana

• Planowane na najbliższy piątek (29.01.2021) zebrania z rodzicami zostały przełożone na przyszły tydzień. W sprawie nowych terminów kontaktować się będą z Państwem wychowawcy. Z uwagi na sytuację epidemiczną spotkanie odbędzie się w formie online za pośrednictwem Google Meet. Należy zalogować się na konto dziecka i wybrać zajęcia z wychowawcą. W razie pytań prosimy o kontaktowanie się z wychowawcą.

• Lekcja:Enter

• Nauczyciele uczą i uczą się. W czasie długiego szkolenia (trwającego od lipca) na portalu "Lekcja:Enter", nabyliśmy wiele umiejętności obsługi ciekawych narzędzi cyfrowych, które pomogą nam w budowaniu fajniejszych lekcji! Zdobyliśmy też cenne certyfikaty!

• Problem z dostępem do e-dziennika - rozwiązanie

• Otrzymyjemy od Państwa informacje, że mają państwo kłopot z dostępem do e-dziennika. Zgłosiliśmy tę usterkę do firmy Vulcan. Czekamy na ich odpowiedź. Prosimy o cierpliwość. W zeszłym tygodniu e-dziennik został zaktualizowany i najprawdopodobniej wywołało to przejściowe problemy z logowaniem.

Odpowiedź z firmy Vulcan:

Przepraszamy za utrudnienia techniczne, które uniemożliwiają Państwu zalogowanie do systemu UONET+. W przypadku pojawienia się komunikatu „Wystąpił nieoczekiwany błąd” prosimy o usunięciu numeru, który znajduje się na końcu adresu dziennika.

• Dzień Babci i Dziadka

• Urocze dzieciaki z klasy 0 zorganizowały fantastyczne przedstawienie. Z całych maleńkich serc, płyną najszczersze życzenia wszystkiego najlepszego i dużo zdrówka z okazji dnia Babci i Dziadka! Koniecznie zobaczcie ich prezent dla rodziców rodziców.