• Zajęcia zdalne od 18 stycznia 2022 w wyznaczonych klasach

• [aktualizacja z dnia 19 stycznia 2022]

W związku ze stwierdzeniem w dniach 17 i 18 stycznia 2022 zakażenia Sars-Cov-2 u 4 osób w naszej szkole uczniowie wymienionych poniżej klas przechodzą na zdalny tryb nauki:

klasa 5a - od 18 stycznia do 27 stycznia 2022

klasy 1a, 6a i 8b - od 18 stycznia do 23 stycznia 2022

klasy 4a i 8a - od 18 stycznia do 24 stycznia 2022

klasa 7a - od 19 stycznia do 24 stycznia 2022

Czas trwania trybu zdalnego uzależniony jest od daty ostatniego kontaktu z osobą zakażoną.

• Konsultacje

• Zebrania z rodzicami –
              25.01.2022 (wtorek) klasy 0 -III – godzina 16.00

Konsultacje z rodzicami –
              25.01.2022 (wtorek) dla klas  4-8 –

w godzinach 16.15 – 17. 45

• Grand Prix Juniorów w Tczewie

• 15 stycznia nasi szachiści wystartowali w kolejnym turnieju. Gratulacje dla Igora, który zdobył 7 miejsce (4 w kategorii chłopców) i dla Natana za zdobycie 16 miejsca (11 w kategorii chłopców) w Grand Prix Juniorów! Brawa za waleczność, świetnie reprezentujecie naszą szkołę!!! Dziękujemy Waszym rodzicom za zaangażowanie i wsparcie! Stanowicie fajną rodzinną drużynę!

• "Mój robot"

• Podczas zajęć plastycznych uczniowie klasy pierwszej wykonali roboty z surowców wtórnych. Zadanie wyzwoliło w dzieciach ekspresję twórczą oraz umiejętność pracy w grupie w miłej i życzliwej atmosferze. Przyklejając kolejny element dzieci rozbudzały swoją wyobraźnię i kreatywność. Zapraszamy do obejrzenia prac naszych pomysłowych uczniów z klasy l A !!!

• Tylko dla dziewcząt

• 13 stycznia Fundacja Wsparcie na Starcie - zdrowe piersi przeprowadziła pogadankę dla dziewcząt z klas: VII i VIII. Bardzo dużo ciekawych i przydatnych informacji.

• Szkolny doradca zawodowy

• Zapraszamy na kolejny #ZawodowyStream. Tym razem tematem jest "Być naukowcem, czyli biologia u progu nieznanego".
              Czwartek 13 stycznia, godz. 18:00

• Dni wolne - 6 i 7 stycznia i powrót do nauki stacjonarnej 10 stycznia

• Dni 6-7 stycznia 2022 (czwartek-piątek) są dniami wolnymi od zajęć. W tych dniach sekretariat szkoły będzie nieczynny. W razie potrzeby kontaktu prosimy korzystać z poczty elektronicznej szkola65@o2.pl

Zgodnie z dotychczasowymi decyzjami Ministerstwa Zdrowia i Ministerstwa Edukacji i Nauki powrót do nauki stacjonarnej na terenie szkoły przypada na poniedziałek 10.01.2022 r. Zapowiadana jest konferencja prasowa - gdyby ogłoszono zmiany w tej kwestii, będziemy Państwa informować na stronie szkoły i za pośrednictwem e-dziennika.

Aktualizacja

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami 10 stycznia 2022 r. uczniowie wracają do nauki w trybie stacjonarnym. Organizacja pracy w szkołach i placówkach na terenie całego kraju powinna odbywać się w reżimie sanitarnym i przy zachowaniu podstawowych zasad bezpieczeństwa. Oznacza to m.in. zachowanie dystansu między osobami przebywającymi na terenie szkoły, szczególnie w miejscach wspólnych i obowiązek noszenia maseczek w przestrzeniach wspólnych, gdy nie ma możliwości zachowania dystansu.

Bez zmian pozostają terminy rozpoczęcia i zakończenia ferii zimowych w poszczególnych województwach w roku szkolnym 2021/2022.  Ferie dzieci i młodzieży z województw: lubelskiego, łódzkiego, podkarpackiego, pomorskiego, śląskiego rozpoczną się 14 lutego.

Krzysztof Keński

• Pierwsze zajęcia kółka plastycznego w nowym roku

• 3 stycznia w naszej szkole odbyły się zdalne zajęcia. Pierwsze zajęcia kółka plastycznego poświęciliśmy zimowym (śnieżnym) sportom, przecież czekamy na zimową olimpiadę! Zadaliśmy sobie pytanie: jakie zimowe dyscypliny sportowe pamiętamy i jakie możemy dodać do tych, olimpijskich. Oto nasze prace, wykonane w programie Paint. Mamy nadzieję, że się Wam spodobają!