• W naszej świetlicy świetne nastroje

• Szaleństwa zimowych zabaw dodają kolorów wszystkim buziom, a zabawy w świetlicy dają wiele radości. Uśmiechy na twarzach najlepiej mówią o tym jak fajnie się bawimy, aż czasem nie chce się iść do domu!

• Termin zebrań online - zmiana

• Planowane na najbliższy piątek (29.01.2021) zebrania z rodzicami zostały przełożone na przyszły tydzień. W sprawie nowych terminów kontaktować się będą z Państwem wychowawcy. Z uwagi na sytuację epidemiczną spotkanie odbędzie się w formie online za pośrednictwem Google Meet. Należy zalogować się na konto dziecka i wybrać zajęcia z wychowawcą. W razie pytań prosimy o kontaktowanie się z wychowawcą.

• Lekcja:Enter

• Nauczyciele uczą i uczą się. W czasie długiego szkolenia (trwającego od lipca) na portalu "Lekcja:Enter", nabyliśmy wiele umiejętności obsługi ciekawych narzędzi cyfrowych, które pomogą nam w budowaniu fajniejszych lekcji! Zdobyliśmy też cenne certyfikaty!

• Problem z dostępem do e-dziennika - rozwiązanie

• Otrzymyjemy od Państwa informacje, że mają państwo kłopot z dostępem do e-dziennika. Zgłosiliśmy tę usterkę do firmy Vulcan. Czekamy na ich odpowiedź. Prosimy o cierpliwość. W zeszłym tygodniu e-dziennik został zaktualizowany i najprawdopodobniej wywołało to przejściowe problemy z logowaniem.

Odpowiedź z firmy Vulcan:

Przepraszamy za utrudnienia techniczne, które uniemożliwiają Państwu zalogowanie do systemu UONET+. W przypadku pojawienia się komunikatu „Wystąpił nieoczekiwany błąd” prosimy o usunięciu numeru, który znajduje się na końcu adresu dziennika.

• Dzień Babci i Dziadka

• Urocze dzieciaki z klasy 0 zorganizowały fantastyczne przedstawienie. Z całych maleńkich serc, płyną najszczersze życzenia wszystkiego najlepszego i dużo zdrówka z okazji dnia Babci i Dziadka! Koniecznie zobaczcie ich prezent dla rodziców rodziców.

• Organizacja nauczania od 18 stycznia 2021

• Komunikat

Szkoła jest przygotowana na powrót dzieci z klas 1-3 do nauczania stacjonarnego. Proszę zapoznać się z załączonym harmonogramem (zakładka Bezpieczny powrót), w którym przedstawione są najważniejsze kwestie. Szczególną uwagę proszę zwrócić na godziny przyprowadzania i odbierania dzieci oraz z jakich wejść należy korzystać. Prosimy również o stosowanie się do reżimu sanitarnego i nie przekraczanie wyznaczonych stref przeznaczonych dla rodzica.

Jednocześnie przypominamy o bezpiecznych formach kontaktu:

telefoniczny - 55 272 20 35

mailowy - szkola65@o2.pl

edziennik - moduł wiadomości

Z życzeniami zdrowia,

Dyrekcja SP6 w Malborku

• Powrót zerówki do sali 29

• Od czwartku 14 stycznia 2021 dzieci z oddziału przedszkolnego (zerówka) będą korzystać z sali 29 i ze swojej starej szatni. Prosimy przyprowadzać i odbierać dzieci od strony boiska szkolnego.

• Powrót klas I-III do nauki stacjonarnej

• Szanowni Państwo,

Wczoraj Minister Edukacji zapowiedział powrót klas I-III do nauki stacjonarnej od poniedziałku 18 stycznia 2020 r. Wraz z tą zapowiedzią Ministerstwo opublikowało zaktualizowane wytyczne sanitarne, które musimy uwzględnić w naszych procedurach wewnątrzszkolnych. O nowych zasadach obowiązujących w szkole od 18 stycznia będziemy Państwa informować w tym tygodniu za pośrednictwem e-dziennika i strony głównej szkoły sp6malbork.edupage.org.

Bardzo cieszymy się, że przynajmniej część uczniów będzie mogła uczyć się w na miejscu w szkole.

Z życzeniami zdrowia i pomyślności w nowym roku,

Dyrekcja SP6 w Malborku

• Dzień w klasie 0

• 15 stycznia zerówkowicze nie próżnowali. Maluszki korzystały z uroków zimy, rozrywek umysłowych i wspólnej zabawy!

• Zajęcia komputerowe klasy 0

• Nasi namłodsi poświęcili nieco czasu zajęciom z komputerem. Tym razem były zabawy z literami, liczbami, malowanki, tworzenie obiektów 3D, a nawet programowanie w Baltie. Brawa za dociekliwość i wspólną zabawę!