• Mistrzostwa Powiatu Malborskiego w szachach

• 09 października nasza drużyna w składzie: Julia Gałązka, Patrycja Szklarczyk, Kosma Magiera i Kacper Przywarski, już po raz kolejny, obroniła tytuł Mistrza Powiatu! Gratulacje dla wszystkich zawodniczek i zawodników, gdyż swój mecz wygrali z wynikiem 4:0!!! Trzymamy kciuki za eliminacje do półfinałów wojewódzkich!

• Legendy malborskiego zamku

• 09 pażdziernika Uczniowie z kl. Va uczestniczyli w warsztatach edukacyjnych w ZAMKU MALBORSKIM. Zajęcia dotyczyły legend związanych z naszą warownią.

• Lekcja przyrody w klasie IIIa

• 09 października Poznajemy w praktyce części nadziemne i podziemne roślin. Rośliny pod mikroskopem wyglądają niesamowicie. Przesadzanie i rozmnażanie roślin to fajna zabawa!!!

• "Jesień w piosenkach"

• Oto występ naszej zdolnej uczennicy Nadii ze szkolnego koła wokalnego. Cały film można zobaczyć na stronie: https://pl-pl.facebook.com/sp6.malbork/videos/673247816729082/

• Nowe informacje

• Pod zakładką "Dokumenty" znajdują się nowe informacje: godziny otwarcia biblioteki szkolnej oraz założenia unijnego programu dla szkół, dotyczącego zdrowego odżywiania. Zapraszamy do lektury:)

• Kółko plastyczne

• Nasi artyści licznie uczestniczą w zajęciach plastycznych. Powolutku uczymy się pracy w nowych warunkach, ale tworzymy piękne prace. Warto zobaczyć nasze pomysły na "Kosmiczne wakacje".

• Nasze koło wokalne

• "Jesień w piosenkach" - występ uczennic ze szkolnego koła wokalnego.

Wideo na stronie: https://pl-pl.facebook.com/sp6.malbork/videos/707628059840112/

• Mamy nowe władze!

• 1 października ukonstytuował się nasz nowy Samorząd Uczniowski. Trudno będzie nam działać w nowych warunkach, dlatego prosimy wszystkich o wsparcie, przychylność i trzymanie kciuków. Skład naszego samorządu możecie zobaczyć pod zakładką "Samorząd Uczniowski".

• Archiwa Rodzinne Niepodległej

• 30 września w Archiwum Państwowym w Malborku odbyły się warsztaty w ramach projektu ”Archiwa Rodzinne Niepodległej”. W zajęciach wzięły udział dzieci z klasy pierwszej Szkoły Podstawowej nr 6 w Malborku. W pracowniach Archiwum pokazano jak zadbać o pamiątki rodzinne np. o zdjęcia. Dzieci pod okiem naszego specjalisty naprawiały stare dokumenty i zdobyły informacje o prawidłowym ich przechowywaniu. #warsztatywarchiwum#APMalbork

• Wyniki wyborów do Samorządu Uczniowskiego

• Podajemy wyniki wyborów. Gratulacje dla zwycięzców!!! Wielkie podziękowania dla wszystkich kandydatów za sprawne i profesjonalne przeprowadzenie kampanii wyborczej w tak nietypowych warunkach! Dokładniejsze informacje znajdują się pod zakładką Samorząd Uczniowski. Koniecznie zobaczcie!

• Sprzątanie świata

• 18 września 2020 r., w naszej szkole po raz kolejny odbyła się akcja "Sprzątanie Świata".
              Wyposażeni w worki i rękawiczki, grupy uczniów wraz z opiekunami, wyruszyli na poszukiwanie śmieci.
              Sprzątającym dopisała piękna, słoneczna pogoda i dzięki aktywnej postawie uczniów, udało się zebrać kilka worków śmieci. Udział w akcji uświadomił wszystkim, że należy dbać o środowisko, a zaniechanie tych działań może wywołać negatywne skutki... dlatego dbajmy o Naszą Ziemię!

• Wybory do Samorządu Uczniowskiego

• W zakładce Samorząd Uczniowski zostały zamieszczone programy wyborcze kandydatów do Smorządu. Koniecznie zapoznaj się z propozycjami naszych działaczek! Wybory już za tydzień!

• Pierwszaki

• Nasze Pierwszaki świetnie bawią się na świeżym powietrzu i potrafią wykonać ciekawe prace plastyczne!

• Działamy!

• Rozpoczęły się normalne lekcje, zajęcia dodatkowe i świetlicowe, chociaż z pewnymi ograniczeniami. Wreszcie mamy trochę frajdy ze wspólnie spędzonych chwil!

• Doradztwo zawodowe

• Za nami pierwsze zajęcia z doradztwa zawodowego w klasach siódmych. Zobaczcie, jak doradcę zawodowego widzą uczniowie:)