• Słodki tydzień

• 25 lutego klasa IVa zaprasza na kiermasz słodkich przekąsek. Zobaczcie jak się przygotowywali, wszak reklama dźwignią handlu!

• Idealny weekend na opracowanie Domowych Zasad Ekranowych

• Zasady korzystania z nowych technologii pomagają zadbać o bezpieczeństwo w sieci, uczą uważności oraz równowagi między aktywnościami online i offline. Mogą stać się naturalnym i DOBRYM elementem Waszego życia. Wspólnie z dziećmi zadbajcie o stworzenie własnego zestawu zasad korzystania z urządzeń ekranowych w domu. Łapcie od nas instrukcję i działajcie! Właśnie teraz jest na to dobry czas! Więcej na https://rodzice.fdds.pl/ Fundacja Orange, Facebook app

• Mistrzostwa Powiatu w mini piłce ręcznej

• 21 lutego w Starym Polu. Nasze dziewczyny wywalczyły II miejsce wśród drużyn ze wszystkich szkół powiatu! Gratulujemy serdecznie!!! Jesteście WIELKIE!

• Nasze dziewczyny znów z sukcesem!

• 17 lutego nasze dziewczęta wywalczyły II miejsce na Mistrzostwach Malborka w mini piłce ręcznej. Gratulacje!!!

• Ostatnie pożegnanie

• 14 lutego pożegnaliśmy długoletnią nauczycielkę naszej szkoły panią Mariannę Szmyt. Pozostanie na zawsze w naszej pamięci. Cytaty z naszego facebook'a: "Wyrazy wielkiego współczucia dla rodziny. Pani Szmyt uczyła mnie języka polskiego w latach 1970 - 1978", "Wyrazy współczucia. To moja ulubiona nauczycielka ze szkoły."

• Walentynki u maluszków

• 14 lutego w klasach 0-IV walentynki miały wyjątkowy charakter. Słodkie fondue z owocami i czekoladą, baloniki, serduszka, wiele uśmiechów i wyrazów serdeczności. Takich świąt chcemy więcej!!!

• Walentynki

• 14 lutego świętowaliśmy tradycyjne walentynki, najsympatyczniejsze święto w roku. Dziewczęta z Samorządu Uczniowskiego przygotowywały atrakcje już od dawna. Większość z nas ubrała się na czerwono, a osoby z przypiętymi serduszkami mogły liczyć na skromne i słodkie nagrody. Wielkie emocje rozbudziła też walentynkowa poczta. Klasa VIIIa przygotowała kiermasz słodkości. Było fajnie! Szkoda, że taki dzień jest tylko raz w roku!!!

• Przyszli architekci?

• 13 lutego klasa VIa zabawiała się w małych architektów. Prace przerosły nasze oczekiwania! Brawo!!!

• Pożegnanie...

• Z żalem pragniemy poinformować wszystkich przyjaciół naszej szkoły, że z naszego grona do lepszego świata odeszła pani Marianna Szmyt. Składamy wyrazy serdecznego współczucia całej rodzinie pani Marianny - jesteśmy w Wami! Uroczystości ostatniego pożegnania odbędą się w kaplicy na osiedlu Południe dnia 14 lutego o godzinie 12:00.

• Bal karnawałowy

• 12 lutego odbył się Wielki Bal Karnawałowy dla klas młodszych. Wszystkie dzieci przebrały się w fantastyczne stroje, a dodatkowo umalowały swoje twarze tak, że nawet rodzice mieli kłopot z rozpoznaniem! Było super, fajowsko i mega!!! Bardzo dziękujemy dziewczętom i chłopakom z klasy VIIIA, za zorganizowanie balu i jego przeprowadzenie!!!

• Kolorowe futerały klasy Va

• 12 lutego uczyliśmy się szyć i przyszywać guziki.