• Informacja o zawieszeniu strajku

• Szanowni Państwo!

Rozpoczęty w dnu 8 kwietnia 2019 r. strajk zostaje w naszej szkole zawieszony bezterminowo począwszy od godz. 6:00 dnia 27 kwietnia 2019 r.

W związku z powyższym pragniemy poinformować, że zajęcia lekcyjne i świetlicowe będą odbywać się według planu począwszy od poniedziałku 29 kwietnia 2019 r.

Z poważaniem,

• Pożegnanie

• Dziś żegnamy wieloletniego dyrektora naszej szkoły Pana Albina Aftykę. Składamy kondolencje pogrążonej w smutku rodzinie.

Społeczność Szkoły Podstawowej nr 6 w Malborku

• KOMUNIKAT DYREKCJI

• Szanowni Państwo!

Pragniemy poinformować, że na tę chwilę strajk pracowników oświaty trwa nadal. W ramach ograniczonych możliwości kadrowych w razie potrzeby jesteśmy gotowi zapewnić opiekę w świetlicy

Jeśli sytuacja ulegnie zmianie, będziemy Państwa o tym informować na bieżąco.

• Egzamin Ósmoklasisty - informacja

• W najbliższy poniedziałek 15 kwietnia 2019 r. w naszej szkole przeprowadzona zostanie pierwsza część egzaminu ósmoklasisty, a kolejne części we wtorek i środę.

Ósmoklasistów prosimy o przybycie do szkoły na godz. 8:15. Rozpoczęcie egzaminu planowane jest na godz. 9:00.

• Informacja o rozpoczęciu strajku

• Szanowni Państwo!

Zgodnie z informacją otrzymaną od związków zawodowych pragniemy poinformować, że w poniedziałek 8 kwietnia 2019 r. na terenie Szkoły Podstawowej nr 6 im. Jana Kochanowskiego w Malborku rozpocznie się strajk w ramach Ogólnopolskiego Strajku Nauczycieli i Pracowników Oświaty.

Z poważaniem,

• Kolejne sukcesy naszych szachistów

• 06 kwietnia nasza szczupła reprezentacja wzięła udział w kolejnym turnieju szachowym w tczewskim "Skoczku". Dzielnie walczyliśmy z zawodnikami wielu klubów szachowych, nie było łatwo ale udało się! Karol Pidek wywalczył w turnieju IV miejsce i nominację do V kategorii, Patrycja Szklarczyk zajęła IV miejsce i osiągnęła III kategorię! Gratulacje, możecie być z siebie bardzo dumni!!!

• Miejski Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym

• 06 kwietnia nasi uczniowie klas V: Zuzanna Detmer, Lena Gustaw, Kacper Przywarski i Marcel Witelus wzięli udział w miejskim etapie Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym. Walczyli bardzo dzielnie. Były testy pisemne i praktyczne. Musieli wykazać się znajomością wiedzy o pierwszej pomocy, poruszania się w miasteczku ruchu drogowego i przejazdem na torze przeszkód. Walczyli dzielnie i zdobyli II miejsce. Dziękujemy i gratulujemy!!!

• Nasze artystki

• 04 kwietnia nasze zdolne uczennice Wiktoria Mańkowska i Eliza Langowska z kl. IIa zdobyły nagrodę w międzyświetlicowym konkursie plastycznym ,,Malbork- kocham moje miasto". Gratulujemy talentu!!!

• Organizacja egzaminów gimnazjalnych i ósmoklasisty.

• Szanowni Państwo!

Zgodnie z planem pracy szkoły  i z uwagi na organizację egzaminów zewnętrznych dni egzaminów są dniami wolnymi od zajęć dydaktyczno-wychowawczych dla uczniów Szkoły Podstawowej nr 6 w Malborku:

10-12.04 (środa-piątek) – egzamin gimnazjalny

15-17.04 (poniedziałek-środa) – egzamin ósmoklasisty