• Szanowni Rodzice!
        • W zakładce REKRUTACJA opublikowane zostały najważniejsze informacje dotyczące naboru do oddziału przedszkolnego i klasy pierwszej szkoły podstawowej na nowy rok szkolny 2024/2025. Zapraszamy do naszej szkoły. Państwa dzieci spotkają się z miłą, rodzinną atmosferą, ciekawymi zajęciami oraz ze świetnie wykształconą kadrą pedagogiczną. W razie kłopotów zawsze będą mogli liczyć na pomocną dłoń i wielkie serce!
        • Dzień Bezpiecznego Internetu
        • Już od wielu lat bierzemy udział w ogólnoświatowych obchodach Dnia Bezpiecznego Internetu. To bardzo ważna inicjatywa, gdyż coraz częściej zdarza się nam wszystkim stykać z różnymi problemami na tym wielkim forum. Tegoroczna edycja trwa od 06 lutego, ale o naszym bezpieczeństwie musimy pamiętać zawsze!!!
        • WYNIKI REKRUTACJI - lista przyjętych
        • Lista przyjętych do oddziału przedszkolnego i klasy pierwszej szkoły podstawowej na rok szkolny 2024/2025 została opublikowana na tablicy ogłoszeń w budynku szkoły.
      • Partnerzy i Programy

• Malborski Portal Edukacyjny
        • SKS - Szkolny Klub Sportowy
        • Muzeum Zamkowe w Malborku